פלטפורמת Snapdragon 845 (תמונה באדיבות קוואלקום)

פלטפורמת Snapdragon 845 (תמונה באדיבות קוואלקום)

קוואלקום תערוך אירוע הכרזה ב-10 בספטמבר; צפויה להציג מערכת שבבים למוצרים לבישים

| יום חמישי, 9 באוגוסט 2018, 15:03 | חומרה, מחשוב לביש

יותר משנתיים לאחר שהכריזה על מערכת השבבים Snapdragon 2100, אשר פועמת ברוב השעונים החכמים המריצים את מערכת ההפעלה Wear OS/Android Wear, שולחת קוואלקום הזמנות לאירוע הכרזה אותו תקיים ב-10 בספטמבר. האירוע יתרחש בסן פרנסיסקו, ובמהלכו צפויה להציג החברה מערכת שבבים חדשה המיועדת למכשירי המחשוב הלביש.

בהזמנה נוכל לראות את לוגו החברה מעטר את חלקו העליון של הפוסטר, כשמתחתיו מורה קוואלקום באנגלית כי "It's Time". האמירה משתמעת לשתי פנים כאשר ניתן לקחת זאת לכיוון המילולי המצביע על כך ש"זה זמן" מכיוון שמתחת לכיתוב נמצא שעון המציג את השעה, או לכיוון המסקרן יותר כי "זה הזמן", המצביע לכיוון העובדה כי זה הזמן להציג מוצר חדש.

הזמנה לאירוע ההכרזה של קוואלקום (תמונה: Michael Fisher)

הזמנה לאירוע ההכרזה של קוואלקום (תמונה: Michael Fisher)

המסקנה הנגררת כי קוואלקום עומדת בפני חשיפת מוצר חדש בקטגוריית המחשוב הלביש נתמכת על ידי הטמעת לוגו נוסף של החברה על גוף השעון, דבר המעיד על כך שקוואלקום עומדת לחשוף מוצר שישולב בגופם של השעונים החדשים, כדוגמת מערכת שבבים חדשה. היישר מתחת לאיור השעון, ניתן למצוא את תאריך קיום האירוע, וכיתוב המורה למוזמנים לסמן את התאריך בשעונים.

מעבר לכך, מערכת השבבים הנוכחית, אשר כוללת ארבע ליבות מסוג Cortex-A7 הפועלות בתדר מירבי של 1.1 גיגה-הרץ, אינה מציעה את קישוריות ה-Wi-Fi והבלוטות' כסטנדרט, זאת בנוסף להיותה מיוצרת בתהליך 28 ננו-מטר המיושן. בנוסף לדברים הללו, מערכת השבבים החדשה תציג שיפורים במספר גזרות.

הגזרה הראשונה בה מערכת השבבים החדשה תציג שיפור היא גזרת חיי הסוללה. לעומת ה-Snapdragon 2100, מערכת השבבים העדכנית עתידה לעבור לתהליך ייצור של 14 או 10 ננו-מטר, מה שיציג שיפור גדול בחיי הסוללה בזמן שימוש בשעון ובזמן המתנה. שאר הגזרות אשר קיבלו שדרוג מציגות זאת בעובדה כי כל השבבים יגיעו עם  Wi-Fi ובלוטות' כסטנדרט, ושעונים המייעדים את עצמם לחובבי הספורט יגיעו עם רכיב GPS מובנה כסטנדרט.

את מערכת השבבים החדשה עתידה להציג קוואלקום באירוע שתקיים ב-10.9 בסן פרנסיסקו.

מקורות
gsmarena
gsmarena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות