שלט Samsung Galaxy

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

דיווח: סמסונג תשלב סורק טביעות אצבע מתחת למסך בכל דגמי ה-Galaxy S10

בניגוד לדיווחים הקודמים, אשר גרסו כי רק שתיים משלוש הגרסאות יכללו סורק טביעות אצבע מתחת למסך, דיווח עדכני טוען כי גם הדגם הבסיסי יכלול סורק טביעות אצבע מתחת למסך. בחלקה הטכנית, ייתכן כי סמסונג אכן תשלב סורק טביעות אצבע המוטמע מתחת לתצוגה גם בדגם הבסיס, אך הדבר כולל טוויסט מעניין.

בתחילה, מציין המדווח כי היצרנית דרום-קוריאנית אכן תכריז על שלוש גרסאות כחלק מסדרת הדגל החדשה של החברה, אך לעומת הדיווחים, היא עומדת בפני מעבר מלא לסורקי טביעות אצבע המוטמעים מתחת לתצוגה. ההבדל בין גרסאות הפרימיום לגרסת הבסיס יהיה אך ורק בסוג הסורק. בזמן שבזוג דגמי הפרימיום סמסונג משוערת לשלב חיישן לסריקת טביעת האצבע מבית קוואלקום ובטכנולוגיית UltraSonic, דגם הבסיס יגיע עם סורק טביעות אצבע גם הוא, אך מסוג אחר.

הסוג המדובר לרוב ברגעים אלו הוא סורק טביעות אצבע אופטי רגיל, כזה המשולב בדגמים כמו ה-Vivo Nex S ועוד. ההבדלים בין החיישנים אכן ניכרים, ובשעה שהחיישן האופטי הסטנדרטי לוכד תמונת דו-ממדית ויוצר את טביעת האצבע של המשתמש, חיישן ה-UltraSonic לוכד תמונה תלת-ממדית ולוקח בחשבון מאפיינים כמו זיעה, מים וכו’ על מנת שאלו לא יפריעו בפתיחת המכשיר.

כמסקנה הנובעת מהדיווח המוזכר, נוכל לצפות עלייה חדה במחירי הסדרה החדשה, אשר עלולה לחרוך את רף ה-6,000 שקלים. מדוע? על פי הנאמר, סורקי טביעות האצבע המשתמשים בטכנולוגיית UltraSonic יקרים פי שלושה מסורקי טביעות אצבע אופטיים, כך שעלייה במחיר הסדרה לא תפתיע אותנו כלל.

על סדרת ה-Galaxy S10 עתידה להכריז סמסונג בתחילת השנה הבאה.

מקורות
phonearena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות