שלט Samsung Galaxy

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

מכשיר הדגל Galaxy S10 יאפשר זיהוי טביעות אצבע בחלקים שונים במסך

לאחר שלמדנו כי סמסונג תוותר על סורק הקשתית בדגמי סדרת ה-Galaxy S10 עם השקתם בתחילת השנה הבאה, דיווח עדכני טוען כי לא רק שהיא תעשה זאת ותחליף את סורקי הקשתית בסורקי טביעות אצבע הממוקמים מתחת למסך, אלא כי החברה בוחרת בסורקים של קוואלקום. מדובר בדור השלישי של קוואלקום עם סדרת סורקי טביעות האצבע בקטלוג ה-UltraSonic, כשהדיווח החדש מוסיף מידע על ביצועי הסורקים ויכולותיהם, שלא הופיעו בדיווח הקודם מספטמבר.

בתחילה, הדיווח גורס כי בהשוואה לסורקי טביעות אצבע אופטיים המשולבים במגוון מכשירים הנמצאים כרגע בשוק, סורקי טביעות האצבע שיגיעו עם דגמי ה-Galaxy S10 מהירים יותר, ומסוגלים לזהות כ-30 אחוזים משטח המסך. האפשרות לזיהוי כ-30 אחוזים משטח המסך פותרת בעיה קיימת, הגורמת למשתמשים לחשוב היכן הם צריכים להניח את האצבע על מנת לפתוח את המכשיר בדגמים כמו ה-Huawei Mate 20 Pro וה-OnePlus 6T.

ציוץ של המדליף Ice Universe מספר שבשנת 2019, או לפחות עד אמצע שנת 2019, סורקי טביעות האצבע מסדרת ה-UltraSonic ושאר הטכנולוגיות החדשות אותן סמסונג תשלב במגוון מכשירי הגלקסי S10, יהיו בלעדיים לסמסונג ולמכשיריה. עקב כך, משתמשים אשר אינם עומדים לרכוש את מכשיריה של סמסונג בשנה הקרובה, לא יוכלו להנות מהסורקים המתקדמים של קוואלקום.

בירידה לפרטים הנוגעים לסורקי ה-UltraSonic עצמם, קוואלקום מספרת כי הסורקים מאפשרים את קריאת טביעת האצבע גם כשהיא רטובה, זאת בנוסף לביצועי אבטחה טובים יותר פי 6 מהסורקים האחרים. הסורקים יכולים להימצא תחת זכוכית, אלומיניום ומסכי OLED, דבר המאפשר ליצרנים להיות יצירתיים במיוחד עם מיקומם גם בחזית וגם בגב המכשיר.

מקורות
twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות