ממשק המשתמש OneUI (תמונה: Samsung)

ממשק המשתמש OneUI (תמונה: Samsung)

דיווח: Galaxy S8 ו-Note 8 יקבלו עדכון לאנדרואיד 9 עם ממשק OneUI 

כשבוע בלבד לאחר שהציגה את ממשק המשתמש החדש OneUI בכנס המפתחים האחרון, פרטים חדשים אודות דגמי ה-Galaxy S8 וה-Note 8 נחשפים ולפיהם גם אלו יקבלו את ממשק המשתמש העדכני יחד עם גרסה 9 של מערכת ההפעלה אנדרואיד. בתערוכת המפתחים עצמה חשפה סמסונג כי דגמי ה-Galaxy S9 וה-Galaxy Note 9 הם אלו שיקבלו את העדכון המיוחל, כאשר מידע אודות דגמים אחרים לא הוצג.

המדליף הפופולרי Ice Universe גורס כי גם סדרת ה-Galaxy S8 וגם דגם ה-Galaxy Note 8 יקבלו את הממשק החדש. המידע אותו מוסר מגיע אליו, לטענתו, דרך עובד ותיק בסמסונג. ואם אמינותו של המדליף עומדת בספק לדעתכם, גם איגוד ה-Wi-Fi אישר לאחרונה את הסדרות המוזכרות ככאלו המריצות אנדרואיד 9 פאי.

דרך אתר איגוד ה-Wi-Fi ניתן למצוא שלושה דגמים חדשים תחת השמות SM-G9500, SM-G9550 ו-SM-N9500. שלושה הדגמים הינם ה-Galaxy S8Galaxy S8 Plus וה-Galaxy Note 8, בהתאמה. הדגמים המשווקים בארץ מגיעים עם שמות קוד הנגמרים באות F, אך בשמות הקוד המוזכרים האות אינה נמצאת עקב העובדה שאלו הגרסאות הסיניות של המכשירים.

תאריך הגעת העדכון לסדרות המוזכרות אינו ידוע, אך בעקבות העובדה שסמסונג תחל לשלוח את העדכון המלא והסופי לדגמי ה-S9 וה-Galaxy Note 9 רק בחודש ינואר של השנה הבאה, נוכל לשער שהעדכון לדגמים מהשנה שעברה יגיע מספר חודשים לאחר מכן. בנוסף לכך, אנו צפויים לראות שינויים מעטים מהגרסה שהוצגה בתערוכת המפתחים, זאת עקב דיווחי משתמשי הבטא הנוכחיים.

מקורות
gsmarena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות