מכשיר ה-LG Q9 מופיע ברשת עם מפרט מלא

| יום שלישי, 20 בנובמבר 2018, 09:30 | סלולר

לעיתים נדמה כי חברת LG אינה עקבית בדרך פעולתה עם סדרת ה-Q, זו החלה כסדרה המיועדת לשוק הנמוך עד שוק הביניים, שינתה מסלול עם דגם ה-Q8 כשהפכה לגרסה מוזלת למכשיר הדגל שלה ושבה חזרה לשוק הביניים ומטה עם מכשיר ה-Q8 2018. כעת, נדמה כי LG מעוניינת לנסות להתחקות אחר מכשיר הדגל LG V40, שנוכחותו נעדרת באופן צורם מהשוק הישראלי, באמצעות ה-LG Q9, ועקב כך לחזור למסלול בו הלך ה-Q8 אשר התחקה אחר ה-LG V20.

בזוג תמונות המגיעות אלינו דרך האתר SlashLeaks, נוכל לראות קוד מקור של אתר מערכת ההפעלה אנדרואיד, שם ניתן למצוא מגוון מכשירים. על פי ההדלפה, דגם ה-LG Q9 עלה בטעות לאתר והוסר מיד לאחר מכן, אך זה הספיק למדליפים כדי להשיג צילומי מסך של המכשיר ושל קוד המקור. בתמונת הקוד ניתן להבחין במפרטו של המכשיר, בשעה שבתמונה השנייה נוכל לראות את חזיתו של הדגם בעצמו.

על פי המידע המוזכר לעיל, דגם ה-LG Q9 עתיד לכלול מסך בגודל 6.1 אינץ’, עם מגרעת לא קטנה בחלקו העליון ושול תחתון הניתן להבחנה באופן ברור. בנוסף לכך, נמצא כאן גם זיכרון עבודה (RAM) העומד על 4 גיגה-בייט, זאת יחד עם נפח אחסון המסתכם ב-32 או 64 גיגה-בייט, דבר המשוער לחלק את המכשיר לגרסאות שונות הנקראות LM-Q925S ו-LM-Q925L. מערכת ההפעלה המריצה את הפעולות הינה אנדרואיד 8.1 אוראו, כשעליה עתיד להתלבש ממשק המשתמש של LG.

שאר מפרטו כולל תמיכה בקישורית NFC, יחד עם סורק טביעות אצבע המשוער להתמקם בגבו. חזיתו של המכשיר מזכירה באופן חד את דגם ה-LG G7 ואת מכשיר ה-LG V40, כך שייתכן כי זו היא גרסה מוזלת של אחד מהדגמים. מידע אודות מערכת השבבים המשולבת בדגם זה אינו זמין, אך דיווחים שונים ברשת מצביעים על מעבר ל-Snapdragon 632, זאת כתחליף ל-Snapdragon 450 המפעילה ברגעים אלו את דגם ה-LG Q8 2018.

מקורות
SlashLeaks
Mr Gizmo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות