המשחק HITMAN

חברת IO Interactive פותחת סטודיו חדש בשוודיה לפיתוח תכנים למשחקי Hitman

| יום שני, 21 בינואר 2019, 13:30 | משחקים

חברת IO Interactive, המפתחת את משחקי "Hitman" האהובים, הכריזה בחגיגיות על פתיחת סטודיו חדש. הסטודיו הוקם בעיר מלמו (Malmö), המחוברת בגשר מרשים לקופנהגן שבדנמרק, שם נוסדה החברה ב-1998. נכון לעת זו הסטודיו החדש כבר פעיל. תפקידו לספק תכנים נוספים למשחק Hitman, כמו גם לעזור ביצירת משחקים חדשים של IOI שעדיין לא הוכרזו.

לאחר שהוקמה ב-1998, IO Interactive התפרסמה בזכות משחק ההתנקשות המוצלח שלה, Hitman: Codename 47. המשחק שם דגש על תכנון הפעולות, הסתננות, דרכי התנקשות ומילוט, במעין ארגז חול שבו השחקן יכול לתקוף את המטרות השונות במגוון דרכים יצירתיות. ב-2004 החברה נקנתה על ידי Eidos Interactive, שבתורה נקנתה ב-2009 על ידי החברה היפנית Square-Enix. ב-2017 קנתה IOI את חלקה מ-Square-Enix והפכה לעצמאית.

החברה שחררה משחק חדש בסדרת Hitman ב-2016 בתור משחק אפיזודי: בכל פעם שוחררה משימה חדשה ביעד אחר בעולם. החברה ניסתה ליצור מודל שבו היא מפתחת את הפרק העוקב בהתאם לפידבק מהשחקנים על הפרקים הקודמים. לפני חודשיים שחררה החברה משחק חדש שנקרא "Hitman 2". הפעם, IOI נטשה את המודל האפיזודי ושחררה משחק גדול באורך מלא ללא צורך להמתין לפרקים הבאים.

IOI משבחת את העיר החדשה אליה התרחבה: "אנחנו מרחיבים את IOI ומצטרפים לקהילת פיתוח תוססת, בעיר מדהימה אליה נביא את התרבות המיוחדת שלנו," אמר מנכ"ל החברה הקאן אברק (Hakan Abrak). "התרחבות החברה במלמו היתה בחירה טבעית, היות ויש בה תעשיית פיתוח משחקים חזקה מאוד. אני מאמין שיש בה את הפוטנציאל להפוך למוקד של תעשיית המשחקים בסקנדינביה."

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות