דדפול

מתוך "דדפול" (תמונה באדיבות פורום פילם)

דיסני תמשיך את דרכה של פוקס עם סרטי קומיקס למבוגרים בלבד

| יום חמישי, 7 בפברואר 2019, 15:03 | בידור ופנאי

במהלך 2019 הולך להסתיים תהליך הרכישה של דיסני (Disney) את פוקס, הכוללת את חטיבת הסרטים "פוקס המאה ה-21" (21st Century Fox). זה אומר שגם סרטי האקס-מן יגיעו אל דיסני עם החבילה, וזה מעלה שאלה רצינית מאוד – מה יהיה על הסרטים למבוגרים בלבד? מה יהיה גורלו של דדפול?!

השם של דיסני הולך לפניה כמעצמת מדיה משפחתית מאוד. סרטיה רובם ככולם מכוונים לכל המשפחה, כאשר סרטי הפעולה שלה, ביניהם סרטי מארוול, עוצרים ב-PG-13. הדירוג PG-13 מאפשר יותר אלימות ואפילו תוכן מיני מרומז, אבל אין ספק שגם בתוך הקטגוריה הזו דיסני נבדלת כחברה שמייצרת סרטים הרבה יותר "רכים" משהמסגרת מאפשרת. פוקס, מנגד, נתנה לנו את "דדפול", "דדפול 2" ו"לוגאן – וולברין", שלושה סרטים אלימים בטירוף, ובמקרה של סרטי "דדפול" גם גסים מאוד. איך זה משתלב באסטרטגיה הכללית של מיקי מאוס?

לדברי בוב איגר (Bob Iger), מנכ"ל דיסני, השיטה של פוקס לא תשתנה. דיסני אמנם תמיד התנגדה נחרצות להפקת סרטים בדירוג R, למבוגרים בלבד, אבל עם ההצלחה של פוקס לא מתווכחים – וגם לא עם מעריצים זועמים שלא מוכנים שיקחו להם את הדדפול שלהם!

איגר הבהיר שזה יהיה אתגר מיתוגי – הם יעשו מאמץ אדיר להרחיק את הסרטים האלה מדיסני שיווקית. זה אומר שהם כנראה לא יצאו תחת המותג של מארוול, בין השאר כדי לא לשלב אותם ביקום הקולנועי. אולי הם ימשיכו לצאת תחת המותג של פוקס, ואפשרי מאוד שדיסני תקים חברה חדשה נפרדת כדי לנהל את המותגים והחומרים היותר בוטים, בדומה למותג הקומיקס MAX, שלתקופה קצרה היה מותג ה"מבוגרים" של מארוול.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות