הטיזר שהופץ על ידי Nubia (תמונה: Weibo)

הטיזר שהופץ על ידי Nubia (תמונה: Weibo)

רשמי: נוביה תציג מכשיר מתקפל בתערוכת MWC

בזמן שסמסונג, LG וחברות נוספות כבר הכריזו על כך שיציגו מכשיר מתקפל בתערוכת MWC או כמה ימים לפניה, חברת נוביה מבית ZTE נותרה שקטה עד לרגע זה. בטיזר שפרסמה דרך חשבון ה-Weibo שבבעלותה ניתן להבין בבירור כי האחרונה תציג מוצר מתקפל בתערוכת MWC הקרובה, אך עדיין לא ברור האם זה הוא סמארטפון מתחרה או שעון.

בפוסט שפרסמה החברה נכתב "העתיד כבר כאן" ו-"Flex your life", כאשר רק האמירה השנייה מהשתיים מצאה את עצמה מככבת בטיזר הרשמי לאירוע. מעל האמירה המוזכרת מצרפת נוביה לטיזר את ההאשטאג #MWC19 ואת מיקום האירוע. בחלקו התחתון של הטיזר נוכל להבחין בכך שהחברה תציג את המוצר שייחשף בין התאריכים ה-25 בפברואר ל-28 בפברואר בביתן משלה.

השעון שהזכרנו בתחילה הוא הקונספט אותו הציג החברה בתערוכת IFA האחרונה, שם חשפה לראשונה שעון חכם עם מסך גדול אותו ניתן לקפל באופן מלא על היד. השעון נקרא Nubia α וזה הופיע במגוון צבעים המוצגים בסרטון הקונספט, זאת בשעה שמהשעון ניתן לבצע שיחות וידאו באמצעות המצלמה החזיתית ולהשתמש בו להאזנה למוזיקה, מדידת דופק ועוד.

Nubia α (תמונה: Nubia)

Nubia α (תמונה: Nubia)

על השעון רצה מערכת ההפעלה המזכירה את אנדרואיד, כשנקודת המכירה הראשית שלו הוא מסך ה-OLED המתקפל ונפרס לחלק ניכר מאורכו המלא של השעון. תוכניותיה של ZTE כבר במועד החשיפה כללו השקה רחבה של השעון ברבעון הנוכחי, כך שבמידה ובאירוע ההכרזה המדובר החברה תחשוף את גרסתה הסופית לשעון, נראה שזו עומדת בלוחות הזמנים שהציבה לעצמה במועד ההכרזה.

מקורות
gsmarena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות