סמסונג (צילום: גאדג'טי)

צילום: גאדג'טי

הדלפה חדשה חושפת את מפרטו המלא של ה-Galaxy A60

בשעה שאנחנו מקווים להגעתם של דגמי ה-A30 וה-A50 ארצה, הדלפה חדשה חושפת כי דגם ה-Galaxy A60 יהווה לאלו אח גדול ויגיע עם מפרט מרשים אף יותר. במבט על נתוני ההדלפה ונתוניו של ה-Galaxy A50, נראה כי ישנה היתכנות טובה מאוד להפיכתה של ההדלפה למציאות, כשקווי דימיון רבים משותפים בין השניים.

כבר בחזיתו של ה-Galaxy A60 נמצא מסך גדול יותר העומד על 6.7 אינץ'. גם כאן תצורתו תהיה בגזרת מסכי ה-Infinity-U, כשהרזולוציה תסתכם ב-+Full HD והפאנל המככב הינו ה-Super AMOLED מבית החברה. בחלקה העליון של התצוגה תתמקם מגרעת קטנה אשר תכלול את מצלמת הסלפי, ומעליה אנחנו משוערים למצוא את אפרכסת השמע, כשסורק טביעות האצבע יישאר מתחת למסך.

מערך הביצועים של המכשיר עושה מעבר ממערכות ה-Exynos של סמסונג ל-Snapdragon של קוואלקום, וכאן נראה את מערכת השבבים Snapdragon 675 המיוצרת בתהליך 11 ננו-מטר וכוללת מעבד בעל 8 ליבות בחלוקה של 2 על 6. לצידה של המערכת המוזכרת ירוץ רכיב זיכרון עבודה על סך 6 או 8 גיגה-בייט, כשאיתו נמצא נפח אחסון העומד על 128 גיגה-בייט. הסוללה המנהלת את הגזרה כולה גדלה גם היא לעומת דגם הגלקסי A50 וה-A30 ומציעה קיבולת של 4500 מיליאמפר/שעה לעומת 4000 מיליאמפר/שעה בדגמים המצוינים לעיל.

מפרטו של ה-Galaxy A60 (תמונה: phonearena)

מפרטו של ה-Galaxy A60 (תמונה: phonearena)

עיצובו של ה-Galaxy A60 ימשיך את קו ה-3D Glasstic של סמסונג אותו ראינו בדגמי ה-A30 וה-A50, מה שמעיד על כך שגם בדגם הבא נמצא גב פלסטיק דמוי זכוכית. חטיבת הצילום האחורית של המכשיר תכלול מצלמה ראשית ברזולוציית 32 מגה פיקסל, זאת יחד עם חיישן 5 מגה פיקסל המתפקד כחיישן עומק בלבד, וחיישן 8 מגה פיקסל המצלם בזווית רחבה. צילומי הסלפי שלכם אינם עומדים לסבול מחוסר בפיקסלים, כשגם מצלמת הסלפי עתידה להציע רזולוציה של 32 מגה פיקסל בדיוק כפי שמציעה המצלמה הראשית.

חשיפת המכשיר תיתכן במהלך חודש אפריל הקרוב. 

מקורות
phonearena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות