מבט ראשון על משקפי ה-Google Glass Enterprise Edition 2 של גוגל

משקפי Google Glass Enterprise (מקור x.company) משקפי Google Glass Enterprise (מקור x.company)

סט תמונות חדש שדלף לרשת מציג את משקפי ה-Google Glass Enterprise Edition 2 (להלן Glass EE2), הדגם העתידי של גוגל למשקפי המציאות הרבודה של החברה המיועדים לשוק העסקי.

אחרי שקיבלנו מידע ראשוני על משקפי ה-Glass EE2 בנובמבר האחרון דרך אישורי רשות התקשורת הפדרלית (FCC) של ארה”ב, אנו מקבלים מידע נוסף ורחב יותר דרך אתר tecnoblog המציג את Glass EE2 תחת קוד הדגם A4R-GG2.

לפי המידע החדש, המשקפיים החדשים ישתמשו במערכת השבבים Snapdragon 710 עם 3GB זיכרון פנימי, מודם LTE מובנה עם תמיכה ב-Bluetooth 5.0 ו-WiFi 802.11ac כשהמצלמה המובנת ברזולוציה של 32MP תתמוך בצילום וידאו 4K ב-30FPS או צילום וידאו FHD ב-120FPS. הבדל נוסף מגיע בדמות שקע טעינה מסוג USB-C.

משקפי Glass EE2 (מקור tecnoblog)
משקפי Glass EE2 (מקור tecnoblog)

לפי המידע הנוכחי, ככל הנראה מדובר על שדרוג חומרתי של משקפי ה-Glass Enterprise Edition המקוריות של גוגל, אך לא ניתן לדעת זאת באופן ודאי עד ההכרזה הרשמית שצפויה להתרחש באזור ה-11 במאי, אז יוסר איסור הפרסום על דגם ה-A4R-GG2.

בעוד משקפי ה-Glass של גוגל לא הצליחו להיכנס לשוק הפרטי, ההצלחה היחסית שלהם בשוק העסקי איפשרה לגוגל להמשיך ולפתח את המשקפים, ושניתן לקוות שבעתיד החברה תחזור להציע אותם גם למשתמשים מהשוק הפרטי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים