הכירו את Apple Card – כרטיס אשראי דיגיטלי למכשירי האייפון

כרטיס ה-Apple Card (מקור אפל)

אחרי הכרזות מוצרים רבות שהגיעו מצידה בשבוע האחרון, חברת אפל (Apple) הכריזה היום (ב’) על אוסף שירותים חדשים הכולל את ה-Apple Arcade ובנוסף את ה-Apple Card, כרטיס אשראי וירטואלי חדש ויעודי של אפל למכשירי האייפון של החברה שיאפשר למשתמשים לבצע תשלומים בצורה מאובטחת ואפשרויות ניהול מתקדמות ישירות מאפליקציית ה-Apple Wallet במכשיר.

כרטיס ה-Apple Card החדש שהוכרז הוא שיתוף פעולה בין אפל וגולדמן זקס (Goldman Sachs) ומאסטרקארד (Mastercard), שתבצע את תהליכי סליקת הכספים בפועל. הכרטיס נועד להחליף את כרטיסי האשראי הרגילים ולאפשר תשלום ישיר דרך שירות ה-Apple Pay ללא תיווך חברות האשראי הרגילות.

בשלב הראשוני הכרטיס יהיה מיועד לשוק האמריקאי בלבד כשהוא מציע למשתמשים אשראי ללא עמלות עסקה, עמלות שנתיות, עמלות בינלאומיות או עמלות חריגה, מה שיעודד משתמשים להירשם לשירות החדש, כשבנוסף הוא יאפשר מעקב רכישות, תשלומים ועוד ישירות מאפליקציית ה-Apple Wallet לניהול כלכלי פשוט יותר.

כרטיס ה-Apple Card באפליקציית ה-Apple Wallet (מקור אפל)
כרטיס ה-Apple Card באפליקציית ה-Apple Wallet (מקור אפל)

אפל מתכננת לתת למשתמשי הכרטיס בונוס נוסף בדמות החזר כספי על רכישות, בניגוד לתוכניות הנקודות של חברות האשראי השונות, כשהיא קוראת לתוכנית “Daily Cash” ודרכה תיתן החזר של 2% על כל רכישה או 3% על רכישות מחנויות אפל, חנות האפליקציות או השירותים השונים של החברה.

החברה שמה דגש מורחב על נושא הפרטיות כשהיא מציינת כי אפל עצמה לא תדע איזה רכישות בוצעו בכרטיס, היכן או באיזה סכום, כשכל העסקאות יאוחסנו באופן מקומי במכשיר הסלולרי ולא בשרתיה של אפל. בנוסף לאשראי הדיגיטלי, החברה תציע כרטיס אשראי פיזי המיוצר מטיטניום (titanium), שיאפשר למשתמשים לבצע תשלומים במקומות בהם לא נתמך שירות ה-Apple Pay של החברה. הכרטיס יגיע ללא פרטים מזהים דוגמת תוקף, מספר אשראי או קוד CVV ויעניק למשתמשים החזר של 1% ב-Daily Cash.

ה-Apple Card החדש הוא המשך ישיר ל-Apple Wallet ו-Apple Pay של אפל שנועד לקרב עוד יותר את המשתמשים לחברה תוך כדי שהוא דוחק את חברות האשראי הרגילות מחוץ לעסקאות של הלקוחות, מה שיאפשר לאפל לגזור רווח גדול יותר על התשלומים הללו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים