לוגו פלייסטיישן

סוני: ה-PlayStation 5 לא תגיע ב-12 החודשים הקרובים

לאחר שחשפה את קיומה של הקונסולה הבאה שלה, סוני מבקשת להבהיר כי המכשיר לא עומד לצאת בקרוב, ובטח שלא השנה. החברה מסרה כי ה-PlayStation 5 לא תגיע במהלך שנים-עשר החודשים הקרובים. המשמעות של הצהרה זו בפועל היא שהמכשיר לא יגיע לפני הקיץ הבא, או, סביר יותר, לפני תקופת החגים של השנה הבאה.

השנה סוני נבצרת מלהגיע לתערוכת המשחקים E3. החברה הודיעה כי לא תפגין נוכחות בתערוכה הגדולה, אולם סביר להניח כי סוני תחזור לרחבת התצוגה בשנה הבאה, שם תציג את ה-PlayStation 5. סביר להניח כי אז תחשוף החברה את עיצוב המכשיר, מחיר הקונסולה ופרטים נוספים. עם זאת, היות וסוני התחילה לחשוף פרטים על המכשיר כבר כעת, ייתכן ולחברה יש תוכניות אחרות לחשיפה מוקדמת יותר של ה-PlayStation 5.

מה ידוע לנו על PS5?

הקונסולה המתוכננת אינה עוד "שדרוג" של הדור הנוכחי (כמו ה-PlayStation 4 Pro) אלא דור חדש לחלוטין. סוני חשפה לאחרונה פרטים חדשים על הקונסולה, שלפי החברה תהיה מצוידת במעבד בעל שמונה ליבות ורכיב גרפי חזק במיוחד. ה-PlayStation 5 תתמוך ברזולוציה גבוהה במיוחד של 8K וסאונד תלת מימדי. יתר על כן, המכשיר יציע תמיכה לאחור במשחקי ה-PlayStation 4 הנוכחיים.

יחד עם מעבר לכונן SSD מהיר, המכשיר צפוי להוריד באופן משמעותי את זמני הטעינה של משחקים. ערכות הפיתוח של ה-PlayStation 5, שכבר נמצאות בידיהם של מפתחים שונים, מאפשרות להדגים את השיפור בתחום זה: ב-Spider-Man, זמן הטעינה ב-Fast Travel (מעבר בין איזורים במשחק) ירד מ-15 שניות לפחות משניה.

סוני סגרה שנה מוצלחת במיוחד עם מכירת 17.8 מיליון מכשירי PlayStation 4 ב-12 החודשים האחרונים, למרות הירידה הקלה מ-19 מיליון מכשירים אשתקד. בסך הכל, ה-PlayStation 4 מכרה כמעט מאה מיליון יחידות, וצפוי כי עד השקת הדגם הבא, המכשיר הנוכחי יעבור את ציון הדרך המרשים הזה.

מקורות
EuroGamer
The Verge
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות