חברת Epic רוכשת את Psyonix – המפתחת של Rocket League

| יום חמישי, 2 במאי 2019, 14:02 | משחקים

חברת Epic רוכשת את Psyonix, המפתחת את משחק הכדורגל הפופולארי Rocket League. החברות הודיעו במשותף על תהליך הרכישה שהחל כעת וצפוי להימשך עד סוף חודש מאי או אפילו תחילת חודש יוני. Psyonix מעסיקה 132 עובדים וממוקמת כעת בסן דייגו. לא צפויים שינויים גדולים למבנה החברה או למיקום המשרדים בעתיד הנראה לעין.

Rocket League הוא משחק כדורגל יוצא דופן: במקום ספורטאים רגילים אנו שולטים בכדור בעזרת מכוניות. המשחק יצא בשנת 2015, ומאז הפך מכותר משעשע למשחק תחרותי שמסוגל גם להיות רציני למדי. מאז ההשקה הספיק Rocket League לצבור קהל שחקנים מסור. מאחורי הקלעים המשחק משתמש בטכנולוגיית Unreal, מנוע משחקים מתקדם שגם הוא בבעלות Epic.

Epic שואפת להגדיל את השפעת חנות המשחקים הצומחת שלה, ה-Epic Games Store. כחלק מאמץ זה, החברה סוגרת עסקאות להפצה בלעדית של משחקים חדשים, כמו Metro Exodus ו-Borderlands 3, שלא יהיו זמינים ב-Steam לתקופה של שנה מהשקתם. לאור הרכישה הביעו שחקנים רבים דאגה לעתיד המשחק האהוב: האם Rocket League יוסר מ-Steam? נראה כי לפחות לעת עתה התשובה שלילית.

"אנו ממשיכים למכור את Rocket League ב-Steam", נמסר מ-Epic. "לא הכרזנו על תוכניות להפסיק למכור שם את המשחק. Rocket League נשאר זמין לרוכשים חדשים ב-Steam. תוכניות לטווח רחוק יותר יוכרזו בעתיד". על כן, נראה כי המשחק לא הולך לעבור דירה בזמן הקרוב לחנות של Epic, אולם ייתכן כי בעתיד הרחוק יותר המצב ישתנה. חברת Psyonix צייצה כי השחקנים ב-Steam יכולים לצפות לתמיכה מתמשכת במשחק.

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות