הוכרזו: OnePlus Bullets Wireless 2 – בלוטות’ 5 ועד 14 שעות שימוש

אוזניות OnePlus Bullets Wireless 2 (מקור OnePlus)

בנוסף להכרזה על מכשירי ה-OnePlus 7 Pro ו-OnePlus 7, חברת OnePlus הכריזה על אוזניות ה-Bullets Wireless 2 האלחוטיות, גרסה חדשה ומשופרת ל-Bullets Wireless מ-2018 עם תג מחיר של 99 דולר וזמן שימוש של עד 14 שעות.

בניגוד לטרנד אוזניות ה-TWS הקיים היום, אוזניות ה-Bullets האלחוטיות מגיעות בעיצוב עורפי היושב על הצוואר, בדומה לדגם המקורי, כאשר כל אוזניה מכילה זוג דרייברים מסוג Balanced Armature של חברת Knowles לתדרי הביניים והתדרים הגבוהים בנוסף לדרייבר 10 מ”מ דינמי לתדרים הנמוכים היוצרים ביחד איכות קול גבוהה.

האוזניות החדשות תומכות בטכנולוגיית ה-aptX HD של קוואלקום להעברת שמע איכותי באמצעות קישוריות Bluetooth 5.0 ומציעות אפשרות חיבור מהיר למכשירי ה-OnePlus השונים, בנוסף לתמיכה בטעינת Warp Charge המהירה המאפשרת שימוש של 10 שעות רצופות בטעינה של 10 דקות בלבד. טעינה מלאה של האוזניות תספיק לשימוש של עד 14 שעות.

אוזניות OnePlus Bullets Wireless 2 (מקור OnePlus)
אוזניות OnePlus Bullets Wireless 2 (מקור OnePlus)

אוזניות ה-Bullets Wireless 2 יהיו זמינות למכירה החל מה-21 במאי במחיר של 99 דולר.

בעוד אין ספק כי OnePlus שמה את הדגש באוזניות החדשות על זמן הסוללה הארוך ואיכות השמע, העובדה כי לא מדובר על אוזניות TWS מצערת מעט מאחר ועיצוב “אוזניות הצוואר” נחשב לפחות פופולרי על ידי רבים כשהוא נזנח על ידי היצרנים השונים לטובות אוזניות ה-TWS העצמאיות.

השוואת מפרטים