אמזון מכריזה על Echo Show 5 – מסך חכם קטן בגודל 5.5 אינץ’

מסך חכם Echo Show 5 (מקור אמזון) מסך חכם Echo Show 5 (מקור אמזון)

ענקית המסחר המקוון אמזון (Amazon) הכריזה על התוספת החדשה ביותר למשפחת מוצרי הבית חכמים שלה, מסך ה-Echo Show 5 החכם החדש מגיע כגרסה מוקטנת של ה-Echo Show עם מסך 5.5 אינץ’ ותג מחיר נמוך יותר העומד על 90 דולר.

ה-Echo Show 5 הזעיר מזכיר את ה- Smart Clock של לנובו ונכנס לפער בין ה-Echo Spot בעל מסך ה-2.5 אינץ’ העגול וה-Echo Show הרגיל עם מסך ה-10.1 אינץ’ כגרסה קטנה וזולה יותר עם מסך 5.5 אינץ’ שמגיע ברזולוציית 960×480, רמקול בודד בעוצמה של 4W ומצלמת 1 מגה פיקסל קדמית לשיחות וידאו.

בדומה לשאר מוצרי ה-Echo של אמזון גם ה-Show 5 יופעל על ידי העוזרת הקולית אלקסה (Alexa) של החברה וניתן יהיה למצוא אותו בצבעים לבן ושחור. אמזון שמה דגש על נושא הפרטיות עם כפתור כיבוי לשני המיקרופונים והמצלמה, כשבנוסף שילבה בו סוגר פיזי למצלמה הקדמית לפרטיות מוגברת.

ה-Echo Show 5 ניתן להזמנה מוקדמת במחיר של 90 דולר עם משלוחים במהלך חודש יוני.

מסך חכם Echo Show 5 לבן (מקור אמזון)
מסך חכם Echo Show 5 לבן (מקור אמזון)

במחיר של 90 דולר בלבד ה-Echo Show 5 החדש מהווה פתרון זול ונוח לאנשים שמחפשים מסך חכם לא יקר, כשהמגבלה העיקרית היא גודל המסך הזעיר יחסית למסכים חכמים אחרים, אשר מזכיר יותר גודל של מכשיר סלולרי. הרמקול החדש נועד לשמש כפתרון ביניים עבור משתמשים שאינם זקוקים למסך חכם גדול, אך מעוניינים לקבל תצוגה לשימוש עם אלקסה.

מפרט טכני - מסך חכם Echo Show 5 (מקור אמזון)
מפרט טכני – מסך חכם Echo Show 5 (מקור אמזון)

השוואת מפרטים