גברים בשחור אינטרנשיונל עם פתיחה חלשה בקופות בסוף השבוע הראשון

כריס המסוורת' וטסה תומפסון מתוך "גברים בשחור אינטרנשיונל" (תמונה באדיבות פורום פילם) כריס המסוורת’ וטסה תומפסון מתוך “גברים בשחור אינטרנשיונל” (תמונה באדיבות פורום פילם)

פתיחה חלשה במיוחד לסרט החדש בסדרת MIB כש”גברים בשחור אינטרנשיונל” חותם את סוף השבוע הראשון שלו בבתי הקולנוע ברחבי העולם עם הכנסות גלובליות של מעט יותר מ-100 מיליון דולר ותוצאות נמוכות במכירות כרטיסים בארה”ב, ונופל מאחור באופן משמעותי בהשוואה לסרטים הקודמים בסדרה.

גברים בשחור אינטרנשיונל, בכיכובם של טסה תומפסון (Tessa Thompson) וכריס המסוורת’ (Chris Hemsworth), הגיע לבתי הקולנוע בסוף השבוע האחרון כדי להציג מחדש את סיפורם של הסוכנים האנונימיים הלבושים בשחור שהחלו את דרכם בסרט עם וויל סמית’ וטומי לי ג’ונס מ-1997. הסרט החדש מהווה למעין ריבוט, עם מספר דמויות חדשות וניסיון להציג זו פעם נוספת את שיתוף הפעולה המוצלח בין תומפסון והמסוורת’ מתור ראגנארוק תחת סיפור חדש.

גברים בשחור אינטרנשיונל: פחות מכל השאר

בסוף השבוע הראשון שלו בבתי הקולנוע בארה”ב פתח הסרט הרביעי בסדרת גברים בשחור עם הכנסות של 28.5 מיליון דולר במכירות כרטיסים. מדובר בפתיחה נמוכה אפילו ביחס להערכות הנמוכות של 30 מיליון דולר להן ציפו באולפנים של סוני. מדובר בפתיחה החלשה ביותר בסדרת הסרטים ארוכת השנים, כאשר כל אחד משלושה הסרטים הקודמים הכניס לפחות 50 מיליון דולר בשוק האמריקאי.

זהו סוף השבוע השני ברציפות בו אנו עדים להכנסות נמוכות למדי, כאשר בסוף השבוע הקודם היה זה “אקס-מן: הפניקס האפלה” שזכה להכנסות נמוכות, אך זה עדיין הצליח לעבור את “אינטרנשיונל” כשהכניס 33 מיליון דולר בשוק האמריקאי בסוף השבוע הראשון להקרנתו.

ההכנסות ממכירות כרטיסים מחוץ לארה”ב עמדו על 73.7 מיליון דולר, חלק ניכר מהן הגיע מהשוק הסיני בו עמדו ההכנסות על 26.3 מיליון דולר. בסוני שמו דגש על השוק הסיני עם הפצת הסרט וציפו להכנסות דומות בשוק זה אל מול מה שיוצג בשוק האמריקאי, כאשר חברת Tencent הסינית מושקעת אף היא בסרט החדש.

סך ההכנסות מגברים בשחור אינטרנשיונל בסוף השבוע הראשון להקרנתו עמדו על 102.2 מיליון דולר, קצת מתחת לסכום של 110 מיליון אשר נדרש להפקתו על פי ההערכות.

השוואת מפרטים