דיווח: הקונסולות החדשות של נינטנדו כבר נמצאות בייצור

| יום רביעי, 19 ביוני 2019, 10:40 | משחקים, קונסולות

נינטנדו העבירה את מפעל הייצור של הקונסולות שלה מסין לדרום-מזרח אסיה במטרה להימנע מהגבלות אפשריות ועליית מסים מצד ארצות הברית כאשר מדובר בייבוא מוצרי חשמל מסין, כך עולה מתוך דיווח של הוול סטריט ג'ורנל. הצעתו של נשיא ארצות הברית דונאלד טראמפ להעלות את מיסי הייבוא מסין ל-25 אחוזים יכולה להשפיע באופן ניכר על מחירי המוצרים. במקום לגלגל את המחיר לצרכן, חברות כמו נינטנדו העדיפו לעקוף את הסיטואציה ולהעביר את הייצור למדינה אחרת.

בין פסי הייצור שעוברים דירה אפשר למצוא את ה-Switch הנוכחית, ושתי קונסולות חדשות שעדיין לא הגיעו לחנויות – אלו כנראה האיטרציות המעודכנות של נינטנדו שעליהן כבר דיווחנו בעבר. לפי הדיווח, לקונסולה אחת מבין השתיים יש מראה דומה ל-Switch הנוכחית, אך עם מפרט משופר. לקונסולה השניה יש מראה שונה מזה שהכרנו עד כה, עם רכיבים פחות מתקדמים שיוזילו את עלות המכשיר.

התיאור מתאים לדיווחים שכבר ראינו: הדגם המוזל נועד לשחקנים מזדמנים ולקהל צעיר יותר, וייתכן כי יגיע עם מעטפת מוקשחת שתהיה עמידה יותר לשימוש עבור ילדים. ההוזלה במחיר, כך דווח בעבר, תגיע מוויתור על פיצ'רים שונים שייאפשרו ייצור זול יותר. הדגם השני, המתקדם יותר, נועד לעדכן את ה-Switch הנוכחית עבור שחקנים "רציניים" או בוגרים יותר מבלי לאבד את האפשרויות המתקדמות של המכשיר.

בעוד שדיווחים קודמים הציעו כי המכשירים החדשים יכולים להגיע עוד בחודש יוני, נראה כי הפעם מדובר בטעות. נינטנדו אכן קיימה את הבטחתה שלא לדבר על מכשירים ב-E3, ובמקום זאת דיברה רק על משחקים – ביניהם, הכריזה החברה על משחק זלדה חדש ועל הגעתו של The Witcher 3 לקונסולה הניידת. היות ולא שמענו דבר על המכשירים החדשים באופן רשמי, סביר להניח שהשקת הקונסולות החדשות לא תתקיים החודש. עם זאת, ייתכן ועדיין נראה את המכשירים החדשים עוד השנה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות