השואב הרובוטי +iRobot Roomba s9 ורובוט השטיפה Braava jet m6 מגיעים לישראל

+iRobot Roomba S9 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

חברת iRobot, יצרנית שואבי האבק הרובוטיים, משיקה בישראל את שני רובוטים חדשים: +Roomba s9 ו-Braava jet m6. בעוד שה-+s9 הוא רובוט שואב המגיע עם מערכת ה-Clean Base לסילוק אשפה אוטומטי, את זו ראינו גם עם דגם ה-+i7, ה-m6 הוא רובוט שוטף המסוגל להתמודד גם מול לכלוך קשה.

שני הרובוטים החדשים של iRobot נועדו לעבוד בצורה משותפת כאשר הם מתקשרים בינהם באמצעות טכנולוגיית ה- Imprint Link, כך שלאחר סיום השאיבה על ידי ה-+s9, ה-jet m6 יתחיל לבצע שטיפה באופן אוטומטי, כשטכנולוגיית ה-Imprint Smart Mapping מאפשרת להם למפות את מבנה הבית והחדרים.

לפי קולין אנגל, יו”ר ומנכ”ל iRobot:

בשנת 2018 ,חברת iRobot שילבה זיכרון רובוטי ומערכת ריקון אוטומטית מתקדמת לשואבי האבק של רומבה, תוך כדי העלאת רמת הניקוי האוטומטי. כעת, עם הכרזת המכשירים החדשים, ה-+Roomba s9 וה-Braava jet m6, חברת iRobot מציינת הישג משמעותי נוסף בתחום האוטומציה לרובוטים ביתיים. לקוחות יכולים לשכוח משאיבת אבק במשך שבועות, וכעת גם יכולים ליהנות משטיפה אוטומטית ללא כל מאמץ.

שואב ה-+Roomba s9 החדש מציע את מערכת ה-Clean Base שהוצגה גם בדגם ה-+i7 שהושק מוקדם יותר השנה ובנוסף הוא מגיע עם חיישן תלת מימד חדש בטכנולוגיית PerfectEdge לתנועה טובה יותר ברחבי הבית, ומברשות גומי בעלות מרקם מיוחד הרחבות יותר ב-30% לניקוי טוב יותר של משטחים מרובים.

שואב האבק הרובוטי נבנה בעיצוב חדש המאפשר לו להתאים עוד יותר לניקיון פינות ואיזורים בעיתיים אחרים בבית, כאשר חלקו הקדמי שטוח, וכך גם החלק הקדמי של הרובוט השואב משני צידיו, והמברשת הבולטת ממנו שעוזרת לתפוס את הלכלוך מוקמה בצד הקדמי לתפיסת כמות לכלוך גדולה יותר.

בנוסף, ה-+s9 מגיע לראשונה בתחום השואבים הרובוטיים עם מערכת אנטי-אלרגנים הלוכדת אבק ועובש ומונעת מהם לצאת מהרובוט או תחת הריקון והטעינה שלו כשהיא לוכדת 99% מהאלרגנים, עובש, קרדיות אבק ושיערות בעלי חיים.

+iRobot Roomba S9 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
+iRobot Roomba S9 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

בעוד השואב הרובוטי +s9 מבצע את פעולות הניקיון באופן עצמאי לגמרי, רובוט השטיפה Braava jet m6 יכול לפעול באחד משני מצבי ניקיון בהתאם לפד הניקוי אותו המשתמש מחבר אליו, תוך שהוא משתמש במערכת הזיהוי שלו על מנת לאתר חפצים ולהימנע מלהתיז עליהם מים.

המשתמש יכול לבחור בין שימוש בפד ניגוב רטוב (Wet Mopping) שנועד לניקוי ופירוק של לכלוך דביק ושומני או פד השטיפה היבשה (Dry Sweeping) שמנצל את הכוח האלקטרוסטטי על מנת ללכוד לכלוך ושיער. בנוסף לשני הפדים iRobot מציעה גם את תרסיס ה-Precision Jet היעודי לניקוי ופירוק טוב יותר של לכלוך קשה.

רובוטי ה-+Roomba s9 ו-Braava jet m6 צפויים להיות זמינים בארץ במהלך חודש יולי במחירים של 4,990 ו-2,490 ש”ח, בהתאמה.

שני הרובוטים החדשים נועדו לעבוד יחד על מנת לתת מענה טוב יותר לניקוי הבית, ובעוד קיימים רובוטים שואבים שמאפשרים לבצע גם “ניגוב רטוב” הם אינם מסוגלים להתמודד עם לכלוך קשה לניקוי אותו מצהירה iRobot כי ה-jet m6 מסוגל לנקות, כשהוא נועד להציע כיסוי טוב יותר של ניקוי הבית לאחר השאיבה של ה-+s9.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים