משפחת קדמוני תחזור לטלוויזיה בסדרה חדשה למבוגרים

מעל 50 שנים מאז סיימה הסדרה המקורית את חייה על המסך, משפחת קדמוני (The Flinstones) של "האנה ברברה" תחזור לטלוויזיה בסדרת אנימציה חדשה שמפותחת על ידי Warner Media ותציג תוכן חדש ומקורי המבוסס על הדמויות מהסדרה המקורית, כך מדווח אתר Variety. אליזבת' בנקס (Elizabeth Banks) וחברת ההפקות שלה, Brownstone Production, יצטרפו לוורנר בהפקת הסדרה החדשה.

בשונה מהסדרה המקורית, העיבוד החדש יהיה סדרת אנימציה לקהל המבוגר. בשלב הנוכחי הסדרה נמצאת בשלבים מוקדמים מאוד ועדיין לא נבחרה רשת או ערוץ סטרימינג שישדרו אותה, אם כי נראה ששירות הסטרימינג החדש של וורנר, HBO Max, יהיה היעד הנבחר.

"משפחת קדמוני" הייתה סדרה שרצה בשנות השישים (בין 1960-1966) והתמקדה בדמויות המשפחה שחיה בתקופת האבן וניסתה לנהל חיים רגילים ככל משפחה. הדמויות המרכזיות בסדרה היו "פרד פלינסטון", אב המשפחה, אשתו "ווילמה", הבת שלהם "פבלס" והדינוזאור המשפחתי "דינו", כאשר לצידם התמקדה הסדרה רבות גם בשכנים, משפחת "ראבל", שכללה את "בארני", "בטי" ובנם – "באם באם".

בשלב מוקדם זה עדיין לא ידועים שמות השחקנים שיצטרפו לסדרה כקולותיהן של הדמויות או אילו דמויות חדשות, אם בכלל, יגיעו לסדרה. בסרט לייב אקשן מ-1994 המבוסס על הדמויות מ"משפחת קדמוני" כיכב ג'ון גודמן כ"פרד" וריק מורניס כ"בארני", כשאליהם התלוו אליזבת' פרקינס כ"ווילמה" ורוזי אודונול כ"בטי".

אליזבת' בנקס, שמפיקה את הסדרה החדשה, ושחקנית בפני עצמה, עשויה להצטרף לקאסט המדבבים. לבנקס יש עבר לא עשיר במיוחד בדיבוב דמויות, הבולטת בהן היא כנראה דמותה של לוסי (וויילדסטייל) מסרטי לגו. בימים אלו היא מביימת, מפיקה, כותבת ומשחקת בגרסה החדשה ל"מלאכיות של צ'ארלי" שתגיע בנובמבר לקולנוע.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות