לוגו נוקיה (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

דיווח: Nokia 9.1 PureView יוכרז ברבעון האחרון של השנה עם מערך צילום משודרג

על הנוקיה 9 שמענו לא פחות משנה לפני שהוכרז עקב שילובו של מערך הצילום החדשני בן 5 המצלמות שהביא אל השוק, וכעת אנחנו שומעים על ממשיך דרכו חודשים בודדים לפני תאריך הכרזתו המשוער. את הנוקיה 9 פגשנו לראשונה בחודש פברואר, אך מקורות הקשורים בדבר מעידים על כך שנוקיה מתכננת לחשוף את ממשיך דרכו של המכשיר כבר לפני סוף השנה הנוכחית.

על פי דבריהם, הנוקיה 9.1 אמור להתמקד ביכולות צילום משודרגות, בשיפור הביצועים ובצד התוכנה באופן כללי. החומרה בדגם הנוקיה 9 אותה ניתן למצוא כעת בשוק נראית לנו מספיקה בהחלט, אך בחיי היום יום קיבלנו תוצאות שונות לחלוטין מאלו שציפינו להן והמכשיר סיים את הסקירה עם ציון ממוצע-מינוס של 7.1 לעומת שאר מכשירי הדגל החזקים בשוק עם חומרה כמעט זהה.

עם הנוקיה 9.1 החברה אמורה להתמקד במערך הצילום בשיתוף חברת Light, כשהפוקוס יהיה על ביצועים מהירים בזמן הצילום (איזור בו הנוקיה 9 לקה בחסר) וצילומי לילה טובים יותר. יחד עם הדברים הללו, השמועות מספרות לנו כי הסמארטפון הבא יגיע עם עיצוב עדכני המצמצם את השוליים ומחליף את אלו בחור מצלמה הנמצא על גבי המסך כפי שהחברה עשתה עם ה-Nokia X71.

לצד זאת, הדיווח חוזר ומספר כי הנוקיה 9.1 אמור להביא עימו תמיכה בקישורית הדור החמישי (5G), כך שזה יתמוך במהירויות הגלישה הגבוהות באיזורים תומכים. מתחת למכסה המנוע אנחנו אמורים למצוא את מערכת השבבים Snapdragon 855 המיוצרת בתהליך 7 ננו-מטר, יחד עם מערכת ההפעלה העתידית אנדרואיד 10.

מקורות
nokiapoweruser
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות