שעון Versa 2 (מקור Fitbit)

הוכרז: Fitbit Versa 2 – דור שני לשעון הכושר החכם עם תמיכה ב-Alexa

| יום חמישי, 29 באוגוסט 2019, 14:52 | מחשוב לביש

יצרנית אביזרי הכושר פיטביט הכריזה על הדור השני של שעון ה-Versa, ה-Fitbit Versa 2. מדובר בשעון כושר חכם עשוי אלומיניום המגיע עם מסך OLED צבעוני בגודל 1.4 אינץ’ ולראשונה עם תמיכה בעוזרת הקולית Alexa של אמזון, כשבנוסף ניתן למצוא בו תמיכה ב-NFC ובשירות התשלומים ללא מגע Fitbit Pay.

שעון ה-Versa 2 החדש מחליף את שעון ה-Versa המקורי וגרסת ה-Versa Lite הפשוטה יותר שהושקה בתחילת השנה, כשהוא מציע שדרוגים משמעותיים לדגם המקורי, הגדול בהם הוא תוספת של מיקרופון מובנה המאפשר הפעלה קולית של העוזרת הקולית Alexa.

בעוד ה-Versa 2 שומר על העמידות למים בתקן 5ATM ומעקב הדופק הרציף, החברה הסירה את ה-GPS המובנה והאריכה את חיי הסוללה מ-4 ל-5 ימים. בנוסף למעקב הרגיל אחר מגוון פעילויות ספורט, החברה הוסיפה 2 תכונות שיגיעו גם לשעונים האחרים של החברה:

  • Sleep Score – המנתח ומנקד את איכות השינה של המשתמש
  • Smart wake – שעון מעורר מובנה המבצע את ההשכמה בהתאם למצב השינה של המשתמש בטווח של 30 דקות מהשעה הרצויה.

בנוסף לשעון ה-Versa 2 החברה השיקה גם את שירות ה-Fitbit Premium, שירות פרימיום במחיר של 10 דולר בחודש או 80 דולר בשנה המאפשר למשתמשים להשתמש במידע הרב אותו צברה Fitbit על מנת להציע 9 תוכניות כושר ובריאות לשיפור השינה, יצירתיות, תזונה ועוד בהתאם למידע מהמשתמש.

שעון ה-Versa 2 יהיה זמין למכירה החל מה-15 בספטמבר במחיר של 200 דולר דולר לגרסה הרגילה ו-230 דולר לגרסה המיוחדת המגיעה עם רצועה שזורה ו-3 חודשי Fitbit Premium.

תחום שעוני ורצועות הכושר החכמים ממשיך להיות אחד מהתחומים בהם התחרות גדלה משנה לשנה עם יותר חברות שנכנסות לשוק, מה שמגדיל את הצורך של החברות לייחד את המוצרים שלהן, כאשר במקרה של ה-Versa 2 מדובר על שילוב ה-Alexa בשעון עם מיקרופון מובנה.

מקורות
fitbit
fitbit
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות