סמסונג חושפת חיישן צילום ראשון בגודל 0.7 מיקרו-מטר לסמארטפונים

חברת סמסונג (Samsung) הכריזה על חיישן הצילום ISOCELL Slim GH1, חיישן ה-0.7μm (מיקרו-מטר) הראשון בעולם המגיע ברזולוציית 43.7 מגה-פיקסל של 7968×5480 פיקסלים.

חיישן ה-GH1 החדש מגיע מסדרת ה-Slim (דק) של חיישני ה-ISOCELL של סמסונג עם טכנולוגיית ה-ISOCELL Plus וטכנולוגיית הטטרהסל (Tetracell) המאפשרת לייצר תמונות איכותיות על אף גודל החיישן הנמוך ,כפי שמוסבר גם בכתבת גאדג’טי מעשיר בה התייחסנו לנושא, כאשר החיישן יוכל לדמות למעשה חיישן 1.4μm בצילום בתנאי תאורה נמוכים.

ה-GH1 יהיה הראשון בדור חיישני ה-0.7μm, בהשוואה לחיישני ה-Bright HMX ו-Bright GW1 האחרונים של סמסונג שהגיעו ברזולוציית 108 ו-64 מגה-פיקסל והשתמשו בחיישן 0.8μm. בעוד הרזולוציה הטבעית של החיישן תעמוד על 7,968×5,480 הוא יתמוך בצילום וידאו של עד 4K או 3840×2160 עם איבוד מינימלי של שדה הראיה בניגוד לחישנים אחרים.

חיישן ISOCELL Slim GH1 (מקור סמסונג)

החיישן החדש יתמוך בייצוב תמונה EIS (ר”ת electronic image stabilization), טכנולוגיית פוקוס אוטומטי מהיר Super PD ותמיכה ב-HDR בזמן אמת, כל זאת על מנת לקבל את איכות הצילום הגבוהה ביותר בגודל הקטן ביותר עד כה, מה שיאפשר לשלב את החיישן החדש מכשירים דקים יותר מבעבר.

חיישן ה-ISOCELL Slim GH1 של סמסונג צפוי להגיע לייצור המוני לקראת סוף 2019.

אף הקטנת גודל החיישן, ה-GH1 של סמסונג צפוי לספק תמונות איכותיות ממצלמות הטלפונים הודות למגוון הטכנולוגיות השונות אותן החברה שילבה בו.

השוואת מפרטים