מכשיר Surface Duo (מקור מיקרוסופט)

מכשיר Surface Duo (מקור מיקרוסופט)

הוכרז: Microsoft Surface Duo – סמארטפון אנדרואיד עם שני מסכים

| יום רביעי, 2 באוקטובר 2019, 20:54 | סלולר

באופן בלתי צפוי, חברת מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה במהלך אירוע ההשקה שלה על סדרת מכשירי ה-Surface שהתקיים היום (ד’, 2.10) בארה”ב על סמארטפון חדש בשם Surface Duo, מכשיר אנדרואיד בעל 2 מסכים המריץ ממשק יעודי של מיקרוסופט המדמה את מערכת ההפעלה Windows 10X החדשה.

על אף שמיקרוסופט יצרה מכשירים סלולריים בעבר ואף הציעה את מערכת ה-Windows 10 Mobile אותה החברה זנחה סופית בינואר השנה עם הפסקת הפיתוח והתמיכה במערכת, החברה חוזרת לתחום הסלולרי ומציגה את ה-Surface Duo המצטרף למכשירים נוספים בעלי 2 מסכים דוגמת ה-LG G8X ו-Galaxy Fold.

מכשיר ה-Surface Duo החדש נראה למעשה כגרסה קטנה יותר של מחשב ה-Surface Neo, כאשר הוא מגיע עם צמד מסכי 5.6 אינץ' המחוברים יחד עם ציר 360 מעלות המאפשר לקפל את הנייד ל-2 על מנת להשתמש בו במצב של מכשיר סלולרי או לפתוח אותו ל"מצב טאבלט" לקבלת מסך 8.3 אינץ'.

מיקרוסופט בחרה שלא לחשוף פרטים רבים על המכשיר החדש, כאשר ניתן לצפות כי מידע נוסף יגיע במהלך 2020 טרם תחילת המכירה הרשמית של המכשיר. בשלב זה אפשר לצפות כי הוא יגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 855 או מערכת שבבים מעודכנת יותר שתיחשף עד מועד השקתו הרשמי בשנה הבאה.

מכשיר ה-Surface Duo יהיה זמין למכירה בתקופת החגים לקראת סוף שנת 2020 עם תג מחיר לא ידוע.

אחרי שמיקרוסופט זנחה את מערכת הווינדוס הסלולרית, החברה בחרה לחזור ולהשתמש הפעם במערכת האנדרואיד כשהיא מתאימה אותה והופכת אותה לדומה ל-Windows 10X, מה שנקרא – אם אי אפשר לנצח אותם, הצטרף אליהם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות