שלט Samsung Galaxy

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

מכשירי ה-Galaxy S11 עשויים להגיע עם סוללות גדולות יותר

סדרת הדגל הבאה של חברת סמסונג, ה-Galaxy S11, צפויה להיחשף רק ברבעון הראשון של 2020, אולם כבר עתה אנו לומדים על כך שהדגמים החדשים עשויים להציג שיפורים בצד חיי הסוללה. דיווח חדש של אתר GalaxyClub חושף פרטים על סוללה שפורסמו על ידי משרד הסמכה בקוריאה, אלו מצביעים על סוללה גדולה באופן משמעותי עבור דגם הכניסה לסדרה, שככל הנראה ייקרא Galaxy S11e.

הפרטים שנחשפו מעידים על סוללה בקיבולת מוערכת של כ-3,700mAh, זו גבוהה באופן משמעותי מסוללת ה-3,100mAh שהופיעה בדגם ה-Galaxy S10e וגם מסוללת ה-3,400mAh שהגיעה עם דגם ה-Galaxy S10 הסטנדרטי.

במידה ואכן תשלב סמסונג סוללה גדולה יותר בדגם הכניסה לסדרה, הדבר עשוי לגרום לה להגדיל גם את קיבולות הסוללות בדגמי ה-Galaxy S11 וה-Galaxy S11 Plus ובכך לשפר באופן משמעותי את חיי הסוללה, מה שיאפשר לחברה להתחרות בביצועי הסוללה ההולכים ומשתפרים מצד השחקניות האחרות בשוק, בראשן היצרניות הסיניות Huawei ו-Xiaomi.

לראות יותר עם מצלמות ה-Galaxy S11

לצד זאת, רשמה אתמול (ד', 6.11) סמסונג סימן מסחרי חדש באיחוד האירופי תחת השם "Space Zoom". סימן מסחר זה עשוי להעיד על שיפור חדש שיגיע למצלמות דגמי ה-Galaxy S11, שיפור שיתמקד בפונקציית הזום. עד כה שילבה החברה במכשירי הדגל שלה מצלמות בעלות עדשות טלפוטו המסוגלות לבצע זום אופטי עד פי 2, אך פונקציית ה-Space Zoom עשויה להעיד על קפיצה אל זום גדול באופן משמעותי שיגיע יחד עם דגמי סדרת הגלקסי S11 .

מתחרותיה של סמסונג בשוק המובייל כבר הציגו יכולות זום מרשימות למדי וכיום קיימים מכשירים בשוק המסוגלים להפיק תמונות עם זום אופטי עד פי 5, זום היברידי באיכות גבוהה עד פי 10 וזום אלקטרוני של עד פי 50. מוקדם יותר השבוע השיקה Xiaomi את מכשיר ה-Mi Note 10 העושה שימוש בעדשת טלפוטו מתקדמת שכזו ולצידה עומד גם חיישן ראשי של 108 מגה-פיקסל אותו פיתחה סמסונג.

דיווחים לגבי הגעתו של החיישן למערך הצילום של ה-Galaxy S11 כבר עלו בעבר וכעת נראה כי לצידו תופיע גם עדשת טלפוטו חדשה שתאפשר יכולות זום מתקדמות, אשר לפי סימן המסחר החדש, יעזרו לנו לצפות גם בחלל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות