מסכי סדרת ה-Galaxy S11 יגיעו לגודל של 6.9 אינץ’

Galaxy S10E (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) Galaxy S10E (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

בשעה שברשת אנחנו ממשיכים לגלות על יותר ויותר אנשים המעדיפים מסך שטוח על פני מסך מקומר, נראה כי סמסונג לא בדיוק חושבת באותו הכיוון ועל פי דיווח חדש – זו אמורה להשיק רק מכשירי דגל עם מכשירים קמורים בסדרת ה-Galaxy S11. עד כה, התרגלנו לקבל מסמסונג מכשיר או שניים בעלי מסך קמור ואחד בעל מסך שטוח, אך החל מהסדרה החדשה כל השלושה יגיעו עם מסך מקומר.

Galaxy S11 עם מסכים גדולים יותר

את הדברים הללו מביא אלינו המדליף המוכר Evan Blass, בעודו מגלה לנו גם מה יהיו גדלי המסכים בסדרת הגלקסי S11, אילו גרסאות יתמכו בקישורית ה-5G ומתי תאריך ההכרזה יתפוס מקום. על פי דבריו, סמסונג מתכננת להציג שלושה מכשירים בגדלי מסכים של 6.2-6.4 אינץ’ לדגם ה-Galaxy S11e, כאשר ה-Galaxy S11 יגיע עם מסך בגודל 6.7 אינץ’, וה-Galaxy S11 Plus יציע תצוגה בגודל 6.9 אינץ’.

יחד עם הפרטים המצוינים לעיל, בלאס ציין כי הסיבה לכך שמסכו של הדגם הראשון בסדרה נע בין 6.2 ל-6.4 אינץ’ נובעת מהעובדה שמקורותיו סיפקו לו מידע שונה מאחד לאחד. במקרה שכזה, מדליפים בדרך כלל מספקים הבהרה כי יש מידע שאינו מוסכם על ידי כל המקורות יחד, ובלאס אכן ציין את הדברים בתגובה לציוץ שהעלה.

רק לאחרונה גילינו כי מכשירי סדרת ה-Galaxy S11 עשויים להגיע עם סוללות גדולות יותר, אך את הדיווחים הללו שללו מספר מדליפים לאחר מכן בטענה שאינם אמיתיים. כך או כך, בלאס מספר לנו כי זוג הדגמים הקטנים בסדרה יגיעו גם בגרסאות התומכות בקישורית הדור החמישי והדור הרביעי, אך הדגם הגדול ביותר יגיע רק בגרסה אחת התומכת בקישורית הדור החמישי. עם זאת, סמסונג תיפרד מהמסכים השטוחים לחלוטין ותעניק לכל הסדרה מסכים קמורים, כשהסדרה עצמה תיחשף במהלך חודש פברואר, 2020.

לדבריו של בלאס הצטרף דיווח מאתר XDA וגילה כי באפליקציית המצלמה החדשה של סמסונג החברה הוסיפה תמיכה לצילום ברזולוציית 108 מגה פיקסל, מהלך אותו היא מבצעת בדרך כלל רק אם היא נמצאת בעבודות על מכשיר מתוצרתה המגיע עם חיישן שכזה. שמועות קודמות טענו שייתכן כי סדרת ה-S11 תגיע עם חיישן הצילום ברזולוציית 108 מגה פיקסל, אך עד לרגע זה לא הייתה לנו הוכחה עקיפה או ישירה לכך מצידה של סמסונג.

השוואת מפרטים