הדלפה: עיצובו המלא של ה-Galaxy S11 נחשף יחד עם תאריך ההכרזה

Samsung Galaxy S11 (תמונה: סמסונג)

אם עד לרגע זה שמענו דיווחים על מפרטו הפנימי של מכשיר הדגל הבא מבית סמסונג, כעת המדליף המוכר OnLeaks חושף תמונות הדמיה מלאות של עיצובו של ה-Galaxy S11. בתמונות הללו נוכל לראות כי המכשיר יציע עיצוב המשלב בין החידושים האחרונים בגזרה זו שהגיעו אלינו עם ה-Galaxy Note 10, לצד קווים מעוגלים המוכרים לנו מסדרת ה-Galaxy S10.

על פי ההדלפה הקודמת בנושא שהגיעה אלינו מבית Evleaks, בחזיתו של הגלקסי s11 סמסונג תמקם מסך בגודל 6.7 אינץ’, כשההדלפה הנוכחית חושפת כיצד זה ייראה בפועל ונוספת לדיווחים האחרונים שטענו כי המכשיר יתמוך בקצב רענון גבוה של 120 הרץ. בתמונות המוצגות ניתן להבחין בכך שסמסונג ממשיכה לאמץ לחיקה את חור המצלמה, כשהשוליים שבצדדים נראים כי הפכו קטנים יותר אך גם הקימור נדמה כעדין לעומת הדורות הקודמים.

Samsung Galaxy S11 (תמונה: סמסונג)
Samsung Galaxy S11 (תמונה: סמסונג)

במעבר לחלקו האחורי של המכשיר נראה כי סמסונג הולכת על כל הקופה ומשלבת לא פחות מ-5 חיישני צילום שונים, בזמן שההדלפות הקודמות טוענות כי מדובר בחיישן ראשי ברזולוציית 108 מגה פיקסל, איננו יודעים באופן ברור מה יהיה תפקידן המלא של יתר המצלמות שבמערך. עקב העובדה שזה הוא ה-Galaxy S11 הרגיל, ייתכן כי גרסת הפלוס תביא איתה זוג מצלמות סלפי בחזית מה שיקפיץ את סכום המצלמות הכולל ללא פחות מ-7 חיישנים במכשיר אחד.

אם נעבור על מסגרת המכשיר נוכל לזהות שסמסונג משתמשת במחבר מסוג USB Type-C בחלקו התחתון של ההתקן, כשלצידו ממוקמים גרילי הרמקולים ובשאר המסגרת נכנסים כפתורי ויסות הווליום שנמצאים מעל כפתור ההדלקה (שנמצא כעת במיקום הרבה יותר נוח לגישה מסדרת ה-Galaxy S10), בעוד שסורק טביעות האצבע אמור להיכנס מתחת לפני התצוגה.

לבסוף, אתר בשם MatrixLife טוען כי קיבל גישה אל המכשירים וחשף כי אלו יוכרזו באופן רשמי ב-11 בפברואר עם תמיכה בזום אופטי עד פי 10 וזום היברידי עד פי 100. אך עקב העובדה שמדובר באתר שלא שמענו עליו עד כה, נמליץ לקחת את הדברים הללו בלבד בעירבון מוגבל מאוד.

השוואת מפרטים