מבחן ביצועים מציג חלקים ממפרטו של ה-Galaxy S11 Plus

Samsung Galaxy S11 (תמונה: סמסונג) Samsung Galaxy S11 (תמונה: סמסונג)

ככל שאנחנו מתקרבים למועד ההכרזה הצפוי של סמסונג על סדרת ה-Galaxy S11, כך הדיווחים והשמועות ברשת גוברים ומספרים לנו פרטים רבים על המכשיר זמן ארוך לפני הכרזתו. כבר עכשיו המכשיר הגיע לידי משתמש אשר העביר אותו דרך מבחן הביצועים של GeekBench 5.0.3, אשר העלה את הנתונים לבסיס המידע המופץ לקהל הרחב ושם נחשף מפרטו של המכשיר.

על פי מאגר המידע, מכשיר ה-Galaxy S11 Plus עבר את מבחן הביצועים 3 פעמים כשהוא מציג תוצאות שונות באופן משמעותי האחת מהשנייה. לדוגמה, במבחן הראשון אותו ביצע המשתמש המכשיר קיבל ניקוד של 427 נקודות לביצועים החד-ליבתיים ו-2326 נקודות לביצועים הרב-ליבתיים. לעומת זאת, המבחן השלישי והאחרון אותו ביצע המשתמש הציג עלייה ניכרת והביא עמו תוצאה של 708 נקודות לגזרת הביצועים החד-ליבתיים ו-2435 נקודות לביצועים הרב-ליבתיים.

עקב כך, ניתן לומר כמעט בוודאות כי מדובר במכשיר שעובר בדיקות כבר ברגעים אלו על מנת להתאים את התוכנה כך שסמסונג תוכל להפיק מהחומרה כמה שיותר. מערכת השבבים המככבת מאחורי הקלעים של הגלקסי S11 פלוס היא ה-Exynos 9830, אשר מגיעה עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 10 מעליה ו-12 גיגה-בייט של זיכרון עבודה.

על פי דיווח נוסף, סמסונג תפסיק להשתמש בליבות ה-Mongoose בהן עשתה שימוש עד היום ותעבור לשימוש מוחלט ומלא בליבות ה-Cortex של ARM, בהן השתמשה לצד ליבות ה-Mongoose הקיימות שלה בתצורה של 2 ליבות Mongoose ו-6 ליבות מבית ARM. בנוסף, נאמר כי סמסונג תיפרד ממבנה הליבות הקיים אשר מחלק אותן לזוג ליבות חזקות, זוג ליבות מעט חלשות יותר ו-4 ליבות חסכוניות בחשמל לטובת 4 ליבות חזקות ו-4 ליבות חסכוניות בחשמל.

השוואת מפרטים