זה רשמי: קאפקום מכריזה על חידוש ל-Resident Evil 3

Resident Evil 3 (תמונה: Capcom)

קאפקום מכריזה באופן רשמי על חידוש של Resident Evil 3. לפי הטריילר הרשמי שהוצג בשידור State of Play של סוני, המשחק ישוחרר ב-3 באפריל, 2020. המשחק יגיע ל-PlayStation 4, ל-Xbox One ולמחשב האישי.

כבר לפני שבוע צצו ברשת תמונות מהמשחק שדלפו ל-PlayStation Network מוקדם מהצפוי. ההערכה היתה שמדובר בתמונות אמיתיות, שמקורן אומת. כעת, שמועה נוספת זוכה למנוחה: המשחק שהיה ידוע בשם “Project Resistance”, אשר לפי ההשערות היה אמור להיות ספין-אוף של הסדרה הראשית, הוא למעשה רכיב המולטיפלייר של Resident Evil 3. שמו הרשמי יהיה Resident Evil Resistance.

במשחק החדש נשחק בדמויות של ג’יל וולנטיין (Jill Valentine) וקרלוס אוליביירה (Carlos Oliveira), שיחלקו את תפקיד הגיבורים הראשיים, בדומה למה שכבר ראינו ב-Resident Evil 2 עם הגיבורים לאון וקלייר. הנבל הראשי במשחק, Nemesis, הולך לרדוף אחריכם ולאיים עליכם לאורך כל ההרפתקה. ראינו אותו כבר בשבוע שעבר, היות והוא הופיע על אחת התמונות שהודלפו.

בהודעה נוספת של קאפקום הציגה החברה קטעי משחקיות ואת מהדורת האספנים של המשחק. מהדורת האספנים כוללת מפה דו-צדדית של Raccoon City, פסלון של ג’יל וולנטיין, ספר אמנות וציורים של המשחק, פס-קול המחולק לשני אלבומים, וקופסה בעיצוב המשחק שבתוכה יהיה המקום לכל הפריטים. אין ספק כי החברה מקווה לשחזר את ההצלחה של החידוש הקודם בסדרה, Resident Evil 2, שמכר למעלה מארבעה מיליון עותקים בתקופה של חודש בלבד.

השוואת מפרטים