סדרת ה-Galaxy S11 עשויה להיחשף ב-18 בפברואר לצד סמארטפון מתקפל

Samsung Galaxy S11e Samsung Galaxy S11e (תמונה: OnLeaks@ / Pricebaba)

תאריך הכרזה אפשרי על מכשירי סדרת ה-Samsung Galaxy S11 נחשף דרך ציוץ של המדליף המוכר Ice Universe, אשר מצטט את מקורותיו כשמועה בלבד בשלב זה, אך מכוון אותנו לתאריך ה-18.2.2020 עבור ההכרזה הרשמית של דגמי ה-Galaxy S11, ה-Galaxy S11 Plus, ה-Galaxy S11E ומכשיר מתקפל חדש בתצורת צדפה שיגיע כדגם זול יותר מה-Galaxy Fold שהיה לסמארטפון המתקפל הראשון של החברה. על פי המדליף, את ההשקה תבצע סמסונג בסן פרנסיסקו.

בעוד התאריך עדיין לא חצוב באבן וזוהי שמועה ראשונית בלבד בנושא, המועד המדובר אינו חריג. בשנה שעברה ערכה סמסונג את אירוע ההכרזה שלה על סדרת ה-Galaxy S10 בסן פרנסיקו ב-20.2.2019, יום רביעי, בעוד המועד המוצג כעת עבור דגמי הגלקסי S11 מדבר על יום שלישי, ה-18.2, מגיע כמעט שנה לאחר ההכרזה על הדגמים הקודמים בסדרה.

תאריך זה מגיע בזמן גם לקראת תערוכת המובייל MWC שתתקיים בברצלונה בין ה-24 ועד ה-27 בפברואר, כך שלסמסונג תהיה הזדמנות להציג את המכשירים החדשים גם שם, ימים לאחר ההכרזה הרשמית, במידה ואכן תבחר ב-18 בפברואר כתאריך ההכרזה.

פרטים אודות מכשירי סדרת ה-Galaxy S11 כבר החלו להיחשף ולימדו אותנו על כוונתה של סמסונג לשלב בהם סוללות גדולות יותר, מסכים גדולים של עד 6.9 אינץ’ ותמיכה בקצבי רענון גבוהים של עד 120 הרץ, זאת יחד עם עדכונים למערכי הצילום, אשר צפויים לשלב את חיישן ה-108 מגה-פיקסל של החברה.

גם אודות הסמארטפון המתקפל הבא של החברה הספקנו לשמוע לא מעט עד כה, כאשר על פי השמועות וההדלפות האחרונות יגיע זה במחיר הנמוך משמעותית מזה של ה-Galaxy Fold, כשהוא מציע מסך המתקפל לאורך בתצורת טלפון צדפה.

השוואת מפרטים