דיווח: סדרת ה-Galaxy S11 תגיע עם מצלמת זום ברזולוציית 48 מגה פיקסל

Samsung Galaxy S11 Plus (תמונה: CashKaro) Samsung Galaxy S11 Plus (תמונה: CashKaro)

רק לפני מספר ימים נחשפנו אל הדיווח כי ה-Galaxy S11 Plus יגיע עם מצלמה עתירת פיקסלים המסוגלת להפיק תמונות בעלות פיקסלים בודדים בגודל ענק, וכעת דיווח אחר חושף כי לא רק המצלמה הראשית בסדרה תהיה בעלת כמות גבוהה של פיקסלים אלא גם המשנית. אם נסתכל על מכשיריה הקודמים של סמסונג נוכל לראות בבירור כי זו דבקה לחיישן ה-12 מגה פיקסל מזה לא מעט זמן, ומעוניינת לבצע כרגע מעבר חד אל תחרות הפיקסלים.

הדיווח המדובר מגיע אלינו מהבלוגר הסיני Ice Universe, כאשר זה צייץ בחשבון הטוויטר שבבעלותו כי סמסונג תוביל את תחרות כמות הפיקסלים הגבוהה במצלמות זום, כשהוא מוסיף שדגמי ה-Galaxy S11e, Galaxy S11 ו-Galaxy S11 Plus יגיעו עם מצלמת זום הכוללת רזולוציה של לא פחות מ-48 מגה פיקסל. כפי שנאמר בעדינות, המדליף מציין כי מצלמת הזום לא תעמוד על רזולוציה של פחות מ-48 מגה פיקסל, אך אינו שולל את האפשרות כי היא תגיע עם רזולוציה גבוהה יותר.

מעבר לכך, דיווחים קודמים בנושא סיפרו לנו כי דגמי ה-Galaxy S11 וה-Galaxy S11 Plus יגיעו עם חיישן חדש מבית סמסונג ברזולוציית 108 מגה פיקסל, בשעה שדיווח נפרד הנוגע לדגם הפלוס סיפר כי זה יוכל לשלב 9 פיקסלים לאחד וליצור פיקסלים בגודל ענק של 2.4 מיקרו-מטר. באמצעות המהלך הזה, סמסונג תוכל להפיק תמונות טובות הרבה יותר בתנאי תאורה קשים ולהוביל את משחק הצילום בסמארטפון.

לפני הדיווחים הללו, גילינו כי סדרת ה-Galaxy S11 כולה תגיע עם מערך צילום בעיצוב מלבני וחדש לכל הדגמים, ואת הסימנים הראשונים לכך ראינו עם ההכרזה הרשמית על דגמי ה-Galaxy A51 וה-Galaxy A71 אשר כללו עיצוב דומה למערך הצילום. לבסוף, דיווח אחר שצץ ברשת סיפר לאחרונה כי סמסונג עשויה לחשוף את סדרת ה-Galaxy S11 ב-18 בפברואר, כך שנצטרך להמתין ולראות האם הדבר אכן יתרחש בתאריך הנ”ל.

השוואת מפרטים