הזמנה לאירוע CES 2020 של Huami

תמונה: Huami

חברת Huami תחשוף את שעון ה-Amazfit Bip S ואוזניות Amazfit TWS ב-CES 2020

| יום ראשון, 29 בדצמבר 2019, 18:20 | מחשוב לביש

תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית CES 2020 תיפתח בשבוע הבא בלאס וגאס, נוודה, ובמסגרתה צפויות חברות טכנולוגיה רבות להציג מוצרים חדשים בתחומים מגוונים. בתערוכה הקרובה מתכננת חברת Huami, יצרנית המוצרים הלבישים הפופולרים שלעיתים מזוהים גם תחת המיתוג של שיאומי, להציג מוצר חדש, אך עוד לפני שזה יקרה חושפת החברה כי יהיה זה שעון ה-Amazfit Bip S.

הדגם הקודם, והראשון בסדרת ה-Amazfit Bip, הוצג ב-2018 כגרסה פשוטה וזולה יותר של שעוני ה-Amazfit Pace שצברו פופולריות רבה. אחרי דגם ה-Bip יצאו שני מוצרים נוספים, האחד מהם היה ה-Bip Lite שהציע מפרט דומה, אך לא כלל רכיב GPS מובנה, והשני לא השתייך לסדרת ה-Bip אף שזכה לעיצוב דומה, ונקרא Amazfit Health watch.

עם דור ההמשך של שעון ה-Amazfit Bip, שכעת ידוע כי ייקרא Bip S, מבטיחה חברת Huami לשים דגש על חייי סוללה ארוכים במיוחד. נזכיר כי עם שעון ה-Bip הבטיחה Huami חיי סוללה של 45 ימים ללא שימוש פעיל ב-GPS, נתון שבפועל הוכח רחוק למדי מהמציאות כאשר בדקנו את השעון בסקירה שלנו, בה מצאנו חיי סוללה המתקרבים ל-20 ימים ועד כ-16 שעות שימוש כשרכיב ה-GPS פעיל.

גם ללא עמידה בהבטחה הבסיסית שלה, הצליחה Huami לרשום תוצאות נאות למדי בחיי הסוללה, כך שעולות השאלות – האם באמת ניתן לשפר הרבה מעבר לזה, והאם יש בכך צורך?

מוצר נוסף שנחשף בטיזרים של Huami לקראת ההכרזה ב-CES 2020 הן אוזניות נטולות חוטים (Truly Wireless) שפיתחה החברה. על פי תמונת הטיזר, נראה כי האוזניות יגיעו במבנה קומפקטי למדי, אך מעבר לכך אין פרטים נוספים בנושא וניאלץ להמתין להכרזת החברה בתערוכת CES, שתתקיים בין ה-7-10 בינואר, 2020.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות