אוזניות Amazfit ZenBuds (מקור Amazfit)

חברת Huami נכנסת לשוק האוזניות עם דגמי ה-PowerBuds ו-ZenBuds מסדרת Amazfit

בנוסף לשעוני ה-T-Rex ו-BIP S החדשים של יצרנית השעונים החכמים Huami, החברה חשפה לראשונה בתערוכת CES 2020 גם צמד אוזניות נטולות חוטים (TWS) חדשות המסמנות את כניסתה לשוק האודיו. ה-Amazfit PowerBuds הן אוזניות ספורט בעלות עיצוב ייחודי וחיישן דופק מובנה וה-Amazfit ZenBuds מיועדות לשיפור וניטור השינה באמצעות בידוד רעשי הסביבה, והשמעת רעשי רקע מרגיעים תוך כדי ניטור השינה והדופק של המשתמש.

אוזניות ה-PowerBuds החדשות נועדו במיוחד בעבור המשתמשים הספורטיביים. הן עמידות בפני מים ואבק בתקן IP55  ומגיעות בעיצוב ייחודי ולא שגרתי הכולל תופסן אוזן מגנטי המאוחסן בתוך מארז הנשיאה. הטעינה שלהן ומאפשר ליצור "חיבור" מאובטח יותר של האוזניות לאוזן של המשתמש ולמנוע נפילות אקראיות.

תוספת לא שגרתית נוספת מגיעה בדמות חיישן דופק אופטי (PPG) מובנה המאפשר לעקוב אחר הדופק ולהתריע במידה והוא עולה מעל רף מסויים. בנוסף, האוזניות יוכלו לעדכן את המשתמש בצורה קולית על התקדמות האימון שלו. בעבור משתמשים המתאמנים בחוץ, האוזניות כוללות מצב Thru Mode המאפשר למשתמש להיות מודע לרעשי הרקע ולמתרחש מסביבו.

אוזניות ה-PowerBuds יגיעו עם מנגנון ENC (ר"ת environmental noise cancellation) לסינון רעשי רקע בשיחות, כאשר השליטה עליהן נעשית דרך משטח מגע הממוקם בחלקן החיצוני ומאפשר לענות ולסיים שיחות, לשלוט במוזיקה ועוד. האוזניות תומכות בהפעלה קולית של העוזרות הקוליות של גוגל, אפל ו-XiaoAI של שיאומי.

מבחינת זמן השימוש באוזניות, הסוללה המובנית תאפשר שימוש של עד 8 שעות, ועד 24 יחד עם מארז הטעינה, כשהן תומכות בטעינה מהירה המספקת 3 שעות סוללה בטעינה של 15 דקות בלבד.

אוזניות Amazfit PowerBuds (מקור Amazfit)

Amazfit ZenBuds

בניגוד לאוזניות ה-PowerBuds, ה-ZenBuds החדשות מזכירות את אוזניות ה-Bose Sleepbuds, כשהן נועדו בעיקר לניטור ושימוש במהלך השינה, על מנת לשפר אותה באמצעות חסימת רעשי רקע עם המבנה האטום שלהן והשמעת רעשי רקע הניתנים לשליטה דרך האפליקציה היעודית, כאשר משתמשים יוכלו להוסיף צלילים אחרים לפי בחירה.

האוזניות משתמשות בדרייברי Knowles Balanced Armature וכל אחת מהן שוקלת פחות מ-2 גרם ומסוגלת לפעול עד 8 שעות רצופות במצב "שינה", עם ניטור דופק באמצעות החיישן המובנה ומעקב אחר מצב השינה. מארז הטעינה והאחסון שלהן מסוגל לספק עד 56 שעות שימוש נוספות.

אוזניות ה-PowerBuds יהיו זמינות למכירה החל מחודש פברואר הקרוב במחיר של 100 דולר ואוזניות ה-ZenBuds יעלו 150 דולר ויהיו זמינות למכירה בתאריך לא ידוע מאוחר יותר השנה.

מקורות
amazfit
amazfit
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות