הוכרזו: B&O Beoplay E8 3rd Gen – הדור השלישי והמשופר של ה-Beoplay E8

יצרנית מוצרי האודיו Bang & Olufsen, הידועה גם כ-B&O, הכריזה על הדור השלישי והחדש לאוזניות ה-TWS האלחוטיות מדגם Beoplay E8, אשר עונות לשם Beoplay E8 3rd Gen. הדגם המשופר של אוזניות ה-E8 יגיע עם חיבור Bluetooth 5.1 וזמן שימוש משודרג של עד 35 שעות שימוש יחד עם מארז הנשיאה שלהן.

הדור השלישי והחדש של ה-E8 מגיע כמעט שנה בדיוק לאחר הכרזת דגם ה-E8 2.0 הקודם שאף נסקר באתר, כאשר במבט ראשון לא ניתן לראות שינוי מהותי בין הדגמים. הגרסה השלישית והחדשה תגיע עם אותו מארז טעינה בעלי חיבור USB-C ותמיכה בטעינת QI אלחוטית, אך בניגוד לדגם ה-E8 2.0, הדגם החדש יתמוך בחיבור Bluetooth 5.1 ותקן ה-AptX.

ההבדל העיקרי בין הדור השני לשלישי הוא באורך חיי הסוללה, שכמעט מכפיל את עצמו מ-16 שעות ל-35 שעות יחד עם מארז הטעינה, או 7 שעות לטעינה בודדת של האוזניות, כאשר הן יתמכו בטעינה מהירה שתספק עד 1.5 שעות שימוש בטעינה של 20 דקות בלבד.

אוזניות Beoplay E8 3rd gen (מקור B&O)

האוזניות יגיעו בעיצוב דומה לזה שראינו עם ה-E8 2.0, כאשר השינוי החיצוני הבולט ביותר הוא הזזת לוגו B&O ממרכז הצד החיצוני של האוזניה אל הצד, כשבנוסף החברה הצליחה להוריד את משקל האוזניות מ-6 גרם לאוזניה השמאלית ו-7 גרם לאוזניה הימנית ל-5.8 גרם לשתי האוזניות.

אוזניות ה-Beoplay E8 3.0 החדשות זמינות למכירה בינלאומית החל מה-14 בפברואר, כאשר הן מגיעות במחיר זהה לדגם הקודם של 350 דולר. בשלב זה לא נמסר מתי יגיעו האוזניות לישראל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות