קפטן מארוול (תמונה באדיבות פורום פילם)

קפטן מארוול (תמונה באדיבות פורום פילם)

הסרט קפטן מארוול 2 נמצא בפיתוח ועשוי להגיע לקולנוע ב-2022

סרט המשך ל"קפטן מארוול" (Captain Marvel) משנת 2019 עשוי להגיע למסכים של בתי הקולנוע כבר ב-2022, יחד עם סרט ההמשך לפנתר השחור. על פי דיווח של ה-Hollywood Reporter, נמצאת מארוול בשלבים האחרונים לפני חתימת הסכם עם מייגן מקדונל (Megan McDonnell), שנמצאת בצוות הכותבים של הסדרה וונדה-ויז'ן (WandaVision), לכתיבת התסריט של "קפטן מארוול 2".

זוהי אינה הפעם הראשונה בה מוזכרים פרטים אודות סרט שני שיתמקד בדמותה של קפטן מארוול, כאשר עוד במעמד ההכרזה של קווין פייגי (Kevin Feige), נשיא מארוול, על שלב 4 של היקום הסינמטי בקומיק-קון סן דייגו בשנה שעברה, הוזכר בחטף שמה של קפטן מארוול בנוגע לסרט המשך.

פרטים אודות העלילה של הסרט החדש עדיין לא ידועים בשלב זה, ותסריט כמובן שעדיין לא נכתב, אך בדיווח של ההוליווד ריפורטר מציינים כי במארוול מתכננים לעבור מתקופת שנות ה-90 שיוצגה בסרט הראשון לזמן הנוכחי. קפטן מארוול כבר הספיקה להופיע בזמן שלנו בסרט "הנוקמים: סוף המשחק", כך שייתכן וציר הזמן של סרט ההמשך יתקיים לאחר אירועי "הנוקמים" האחרון.

"קפטן מארוול" הופיע כחלק מהיקום הסינמטי של מארוול ב-2019, כשבראשו עמדו ברי לארסון (Brie Larson) בתפקיד קרול דנברס \ קפטן מארוול וסמואל ל. ג'קסון כניק פיורי. הסרט המקורי היה לראשון של מארוול אותו הובילה גיבורת על שהצליח להניב מעל מיליארד דולר בקופות (1.12 מיליארד, ליתר דיוק), כשלאחר מכן המשיכה הדמות גם לסרט "סוף המשחק".

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות