לוגו פלייסטיישן

סוני מצננת את האווירה: "אנחנו עדיין לא מוכנים לחשוף את ה-PlayStation 5"

דור הקונסולות הבא נמצא כבר מעבר לפינה, אך סוני מבקשת להבהיר כי חשיפת הקונסולה המצופה, ה-PlayStation 5, עלולה להתעכב מעט. באתר חדש שהקימה החברה לכבוד ה-PlayStation 5, מיהרה סוני להודיע כי היא עדיין לא מוכנה לחשוף את המכשיר. מאידך, סוני מאשררת באתר שתשיק את ה-PS5 בעונת החגים (כלומר, בסביבות הסתיו הקרוב).

בתקופה האחרונה נפוצו שמועות לא מבוססות, חלקן מפורטות במיוחד, אודות חשיפה במהלך חודש פברואר יחד עם משחקי ההשקה, מחיר המכשיר ופרטים נוספים. בעוד שהחברה כבר חשפה בעבר מכשיר חדש בחודש פברואר (ה-PlayStation 4 נחשפה באירוע מיוחד בניו-יורק ב-20 בפברואר, 2013), נראה כי כעת מנסה סוני למתן את ציפיות השחקנים לקראת חשיפה מאוחרת יותר.

במקרה של ה-PlayStation 4, הזמנות לעיתונות נשלחו כבר בסוף חודש ינואר. השנה לא נשלחו הזמנות שכאלה. יתר על כן, החברה הותירה פרטים רבים להצגת המכשיר ב-E3 בחודש מאי. בניגוד לכך, השנה סוני כבר הודיעה שלא תגיע לתערוכת E3. במילים אחרות, אין להסתמך על השקת ה-PlayStation 4 כדוגמה לאסטרטגיה של סוני כעת, וכדאי להתייחס ברצינות להודעת הצינון.

במהלך הקיץ תתקיים תערוכת E3, שם ה-Xbox צפויה להשתלט על נתח משמעותי מתשומת לבם של השחקנים, היות וסוני לא תגיע לתערוכה. מיקרוסופט צפויה לחשוף את ה-Xbox Series X, הגרסה שלה לדור הבא של הקונסולות. ייתכן וסוני תבחר בעיתוי קרוב לכך על מנת לחשוף את המכשיר שלה, אולם כרגע מדובר בהשערה בלבד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות