אוזניות Airpods 2 (תמונה: Apple)

אוזניות Airpods 2 (תמונה: Apple)

שמועה: אפל תשיק אוזניות AirPods Pro Lite – גרסה "קלה" לדגם ה-Pro

דיווח חדש של אתר DigiTimes מציג כי אפל (Apple) עובדת על העברת חלק משרשרת הייצור של החברה לטיוואן כתוצאה מנזקי מגפת הקורונה בסין. בין המוצרים שצפויים להיות מיוצרים בטיוואן מופיע אזכור גם ל-AirPod Pro Lite, דגם חדש ולא מוכר של אוזניות האיירפודס הפופולריות של החברה.

בעוד אוזניות ה-AirPods Pro הוכרזו רק בחודש אוקטובר האחרון כרגסה משודרגת של אוזניות ה-AirPods הרגילות, בתוספת סינון רעשים, וה-AirPods עצמן עודכנו לדור השני שלהן, ה-AirPods 2 במרץ האחרון, לא ידוע כרגע היכן ימוקמו אוזניות ה-AirPods Pro Lite יחסית לדגם ה-Pro הרגיל או אוזניות ה-AirPods 2.

השאלה הגדולה ביותר, מלבד התכונות בפועל שיופיעו בגרסת ה-Lite, נוגעת לתמחור שלהן יחסית לשני הדגמים האחרים. בעוד דגם ה-Pro הרגיל מתומחר ב-249 דולר, ה-AirPods 2 מתומחרות ב-159 דולר לגרסה הרגילה ו-199 דולר בתוספת התמיכה בטעינה אלחוטית, הפרש של 90~50 דולר בין הדגמים, שלא משאיר לאפל מרווח גדול במיוחד להוספת דגם ה-Lite.

AirPods Pro (תמונה: Apple)

AirPods Pro (תמונה: Apple)

אוזניות ה-AirPods Pro Lite צפויות להיות מושקות במהלך 2020 בתאריך ותג מחיר שאינם ידועים נכון לעכשיו.

אין ספק כי אוזניות ה-AirPods של אפל הפכו לתופעה בתחום אוזניות ה-TWS, עם החיסרון הגדול שמגיע בדמות תג המחיר הגבוה שלהן. פתרון אפשרי יכול להגיע עם גרסת ה-Lite החדשה, ונותר רק לחכות ולראות מתי הן יוכרזו וכיצד הן יהיו שונות מה-AirPods 2 ו-AirPods Pro.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות