גוגל צפויה להכריז על Chromecast Ultra חדש שיריץ Android TV

| יום רביעי, 11 במרץ 2020, 13:30 | גאדג'טים, טכנולוגיה

דיווח חדש של אתר 9to5Google חושף כי חברת גוגל (Google) עובדת על הדור השני של מזרים המדיה Chromecast Ultra, דגם שצפוי להפוך למעשה לסטרימר מלא, כשהוא יגיע עם מערכת ההפעלה Android TV של החברה ויאפשר שימוש עצמאי בו באמצעות שלט יעודי חדש שיגיע עם תמיכה בהפעלה קולית באמצעות ה-Google Assistant.

בעולם נגני המדיה והסטרימרים בו אנו נמצאים היום, מוצרי ה-Chromecast של גוגל נחשבו לחריגים יחסית על אף הפופולריות הגבוהה שלהם, מאז הצגת ה-Chromecast הראשון ב-2013 וה-Chromecast Ultra ב-2016. ההבדל הגדול בין סטרימר למזרים מדיה נובע מהצורך של האחרון במכשיר סלולרי או מחשב נפרד שזרימו אליו תוכן, בניגוד לסטרימר היעודי שמגיע עם מערכת הפעלה מלאה ומסוגל לפעול עצמאית.

הדגם החדש של ה-Chromecast Ultra צפוי להגיע תחת שם הקוד sabrina, כשהוא שומר על העיצוב העגול והתמיכה בהצגת תכני 4K HDR של ה-Ultra המקורי, אך בניגוד אליו יגיע עם מערכת אנדרואיד היעודית של גוגל לטלוויזיות, ה-Android TV, בדומה לסטרימרים אחרים בשוק. השליטה בסטרימר החדש תתבצע באמצעות שלט בעל כפתור Google Assistant יעודי ואף אפשרות לשליטה ישירה בטלוויזיה.

Chromecast Ultra (מקור גוגל)

ה-Chromecast Ultra החדש היה צפוי להיות מוכרז במהלך כנס Google I/O 2020 שתוכנן לחודש מאי ובוטל, אך צפוי כי ההכרזה עליו תתבצע באופן מקוון יחד מכשיר ה-Pixel 4a ומערכת ההפעלה אנדרואיד 11 של החברה.

בעוד הסטרימר החדש של גוגל מהווה את הדור השני של ה-Ultra, ניתן להתייחס אליו גם כאל הדור השני של ה-Nexus Player הישן של החברה, שהיה סטרימר ה-Android TV הראשון שלה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות