לוגו אפל

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

הדלפה מתוך iOS 14 חושפת מידעעל ה-iPhone 9, iPad Pro ועוד

| יום שישי, 13 במרץ 2020, 11:57 | טאבלטים, סלולר

בזמן שחברת אפל (Apple) דוחה את אירוע ההכרזה של מכשיר ה-iPhone 9 כתוצאה מהתפרצות מגפת הקורונה (COVID-19), ניתן עדיין ללמוד פרטים על חלק מהמוצרים החדשים אותם אפל מתכננת להציג מהדלפת מערכת ההפעלה iOS 14. בין הפרטים נוכל למצוא חלק מהתכונות אותן אפל מתכננת לשלב במכשיר ה-iPhone 9, טאבלט ה-iPad Pro ואף שלט חדש ל-Apple TV העתידי של החברה.

לפי המידע באתר 9to5Mac מכשיר ה-iPhone 9, הידוע גם כ-iPhone SE 2, יגיע עם תמיכה ב-Touch ID, מה שמצביע על שימוש חוזר בחיישן טביעת אצבע לזיהוי, כשבנוסף אליו החברה תוסיף למכשיר תמיכה בשירות התשלומים המהיר Express Transit של ה-Apple Pay, המאפשר ביצוע תשלום ללא צורך באימות במכשיר.

בתחום הטאבלטים, אפל צפויה לשלב ב-iPad Pro הבא מערך צילום משולש, בדומה למכשירי ה-iPhone 11 Pro ו-iPhone 11 Pro Max, מידע שמצטרף להדלפה הקודמת על ה-iPad Pro ומהווה שדרוג משמעותי לעומת מצלמות ה-iPad Pro הנוכחי הבודדת אשר מגיעה ברזולוציה של 12 מגה-פיקסל. ב-iPad החדש אנו צפויים לראות מצלמה בעלת זווית רחבה, מצלצמה אולטרה רחבה ומצלמה בעלת עדשת טלפוטו, כאשר בנוסף אליהן החברה צפויה לשלב חיישן ToF 3D (ר"ת time-of-flight) לזיהוי עומק.

iPad Pro 12.9 2020 (משמאל) ו-iPad Pro 11 2020 (מימין) (תמונה: igeeksblog)

iPad Pro 12.9 2020 (משמאל) ו-iPad Pro 11 2020 (מימין) (תמונה: igeeksblog)

פרט מידע נוסף אותו ניתן היה ללמוד מה-iOS 14 המודלף נוגע ל-Apple TV החדש עליו עובדת החברה. מתוך המידע עולה כי אפל תציע שלט חדש בעיצוב לא ידוע, כאשר חלק מהמידע יכול להצביע על כך כי אפל תשלב בשלט החדש תמיכה בהפעלה של Siri.

2 פיסות המידע האחרונות אותן אתר 9to5Mac הצליח לגלות בקוד מערכת ה-iOS 14 מציגות אפליקציה חדשה אותה אפל מתכננת לשלב ב-Apple TV, אפליקציית כושר חדשה שקיבלה את שם הקוד Seymour ובנוסף תמיכה במוצר חדש, AirTag, שיהיה ככל הנראה תג חדש של אפל לאיתור חפצים הדומה למוצרים כגון ה-Tile.

נותר כרגע לחכות ולראות מתי אפל תבצע את ההכרזות למוצרים החדשים ואילו עוד פרטים יחשפו עד אותו הרגע.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות