סמסונג צפויה להכריז על טאבלט ה-Galaxy Tab S6 Lite

Samsung Galaxy Tab S6 ׁ(תמונה: androidheadlines) Samsung Galaxy Tab S6 ׁ(תמונה: androidheadlines)

חברת סמסונג (Samsung) מתכננת להכריז בקרוב על טאבלט ה-Galaxy Tab S6 Lite, כך עולה מאישור חדש של רשות התקשורת הפדרלית (FCC) בארה”ב שחושף חלק מפרטי הטאבלט החדש שיגיע תחת שם הדגם SM-P615 וצפוי להגיע בגודל מסך שאינו ידוע נכון לעכשיו, אך עם אפשרות לעט סטיילוס בדומה לגרסת ה-S6 הרגילה.

בניגוד לאח הגדול בסדרה, ה-Galaxy Tab S6, דגם פרימיום החזק ביותר של החברה לשוק הגבוה, גרסת ה-Lite החדשה תגיע עם מפרט צנוע יותר, כאשר לפי המידע הקיים הטאבלט יגיע עם מערכת השבבים Exynos 9611, המגיעה בייצור 10nm ומורכבת מ-4 ליבות Cortex-A73 חזקות ו-4 ליבות  Cortex-A53 חסכונית, אותה ניתן למצוא גם במכשיר ה-Galaxy A51 של החברה.

בגזרת הזיכרון הטאבלט צפוי להגיע עם 4GB, בניגוד ל-6GB בדגם הרגיל, כאשר לא ידוע מה יהיה נפח האחסון הפנימי שלו. דבר נוסף אותו ניתן ללמוד מאישור ה-FCC הוא כי דגם הלייט יציע חיבור דור 4 מובנה והוא אף צפוי לתמוך בטעינה אלחוטית שעשויה לאפשר טעינה של עט ה-S-Pen המצורף מדגם CP-911-01B שצפוי לתמוך בטעינה אלחוטית אף הוא.

אישור FCC לטאבלט Tab S6 Lite (מקור indiashopps)

נכון להרגע אין צפי השקה או מחיר לטאבלט ה-Galaxy Tab S6 Lite, אם כי אישורי FCC מגיעים לרוב תקופה קצרה טרם ההשקה הרשמית.

בעוד אין מידע רשמי על כך, סביר להניח שטאבלט ה-S6 Lite ישמור על גודל המסך של דגם ה-S6 הרגיל, אשר עומד על 10.5 אינץ’, ויהיה גרסה מוזלת ופשוטה יותר של הדגם הרגיל. נותר רק לחכות להכרזה הרשמית שתציג את מלוא הפרטים על הטאבלט החדש של סמסונג.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים