הדלפה: אלו הם הפרטים המרכזיים אודות סדרת ה-iPhone 12

בשעה שאנחנו מצפים למכשיר האייפון 9 הקומפקטי, הדלפה חדשה המגיעה אלינו כבר עכשיו חושפת פרטים מרכזיים אודות סדרת ה-iPhone 12 אשר צפויה להיחשף רק בעוד כחצי שנה. את הפרטים החדשים חושף היוטיובר המוכר ג'ון פרוסר (Jon Prosser), כשהוא מגלה לנו כי הסדרה הבאה תכלול לא פחות מ-4 אייפונים נפרדים ותציע מספר חידושים.

בתחילה, פרוסר מגלה לנו כי אפל עובדת על iPhone 12 בתצורה קומפקטית אשר יגיע עם מסך בגודל 5.4 אינץ' הכולל מגרעת קטנה יותר מזו הקיימת כיום במכשירי האייפון, כשגופו עשוי אלומיניום ומתחת למכסה המנוע נמצאת מערכת השבבים Apple A14. בנוסף, בחלקו האחורי של המכשיר נקבל זוג מצלמות שתפקידן אינו ידוע בשלב זה ותמיכה בגלישה ברשת הדור החמישי (5G).

האייפון שיגיע אחריו בסדרת ה-iPhone 12 יציע מסך גדול הרבה יותר, בשעה שזה יעמוד עם 6.1 אינץ' וגם הוא יגיע עם מגרעת קטנה יותר, כשגופו עשוי אלומיניום ובחלקו האחורי נמצאות זוג מצלמות. מתחת למכסה המנוע נמצאת מערכת השבבים Apple A14, וגם כאן נוכל ליהנות מגלישה ברשת הדור החמישי. האייפון הבא אחריו עתיד להיקרא iPhone 12 Pro, וזה יכלול גם כן מסך בגודל 6.1 אינץ', אך גופו יהיה עשוי מתכת (Stainless Steel) ויגיע עם 3 מצלמות בחלקו האחורי לצד חיישן לאיסוף עומק מסוג LiDAR, בדומה לזה שהוסיפה אפל ל-iPad Pro האחרון.

האייפון הגדול ביותר בסדרה החדשה יהיה ה-iPhone 12 Pro Max, וזה יגיע עם מסך בגודל 6.7 אינץ', לצד מגרעת קטנה יותר, גוף עשוי מתכת בדומה לאייפון 12 פרו ותמיכה ב-5G. בדומה לדגמים האחרים בסדרה, אפל תטמיע גם כאן את מערכת השבבים Apple A14 בנוסף ל-3 מצלמות בגבו של האייפון לצד חיישן לאיסוף עומק מסוג LiDAR.

להלן כל הנתונים החדשים במלואם:

דגם (שם קוד)תצוגהמבנהמערכת שבביםמצלמות
iPhone 12 (קוד: D52Gׂ)5.4 אינץ'
מגרעת קטנה יותר
אלומיניוםApple A142 מצלמות
iPhone 12 (קוד: D53Gׂ)6.1 אינץ'
מגרעת קטנה יותר
אלומיניוםApple A142 מצלמות
iPhone 12 Pro (קוד: D53P)6.1 אינץ'
מגרעת קטנה יותר
מתכת (Stainless Steel)Apple A143 מצלמות + חיישן LiDAR
iPhone 12 Pro Max (קוד: D54P)6.7 אינץ'
מגרעת קטנה יותר
מתכת (Stainless Steel)Apple A143 מצלמות + חיישן LiDAR

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות