חלק מתכני Apple TV Plus זמינים לצפייה בחינם ללא הרשמה לשירות

+Apple TV (תמונה: Apple)

אפל הודיעה כי תהפוך חלק מסדרות המקור אותן פיתחה עבור שירות הסטרימינג אפל tv פלוס לזמינות בחינם, וללא צורך בהרשמה לשירות. גם אם אינכם מנויים לשירות Apple TV Plus תוכלו לצפות בכל הפרקים של הסדרות הזמינות. אין כל צורך ברישום לשירות, בין אם לחודש בחינם שמציעה החברה, ובין אם לשירות בתשלום חודשי – רק הפעילו את הפרק שתרצו לראות באחת מהסדרות שמוצעות לצפייה בחינם.

את הסדרות ניתן לראות דרך אפליקציית Apple TV במכשירים שונים: אייפון, אייפד, מק, סטרימר Apple TV, ממשק ווב בדפדפן וכן בהזרמה באמצעות Airplay 2 למכשירים תומכים.

קישור מהיר לתכנים דרך האפליקציה: https://apple.co/FreeForEveryone

הסדרות הזמינות לצפייה בחינם הן:

  • Dickenson – סדרת קומדיה מקורית שעוקבת אחרי אמילי דיקינסון (היילי סטיינפלד), משוררת צעירה, כשהיא מתמודדת עם מגבלות החברה, המין והמשפחה בתקופת המאה ה-19. בסדרה משתתפת גם ג’יין קרקובסקי (“רוק 30”, “קימי שמידט”, “אלי מקביל”).
  • Servant – מותחן פסיכולוגי מבית היוצר של מ. נייט שאמלאן (“החוש השישי”, “ספליט“) אשר עוקב אחר זוג בעיר פילדלפיה הנמצאים באבל לאחר טרגדיה נוראה שיוצרת קרע בנישואין שלהם ופותחת דלת לכוח מסתורי שנכנס לבית שלהם.
  • For All Mankind – הסדרה בוחנת מה היה קורה לו ההישג הגדול של נחיתה על הירח היה נזקף לזכות תכנית החלל הרוסית, ולא האמריקאית, וכיצד היה ממשיך מירוץ החלל לאחר מכן. עם ג’ואל קינמן (“יחידת המתאבדים”, “פחמן משודרג”).
  • Little America – תכנית המציגה סיפורים על מהגרים לארה”ב. נכתב על ידי לי אייזנברג (“SMILF”) וקומייל ננג’יאני (“חולי אהבה“, “עמק הסיליקון”)
  • Helpsters – סדרת לייב-אקשן לילדים מבית היוצר של רחוב סומסום. קודי וה-Helpsters הם קבוצה של מפלצות שאוהבות לפתור בעיות. בין אם זה לתכנן מסיבה, לטפס על הר או ללמוד קסם חדש, ה-Helpsters יכולים להתמודד עם כל דבר.
  • Snoopy in Space – סדרת אנימציה עם 12 פרקים קצרים בהם ישתתפו הדמויות המוכרות מעולמו של צ’ארלי בראון ובה סנופי יגשים את חלומו ויהפוך לאסטרונאוט.
  • Ghostwriter – הסדרה עוסקת ברוח שמגיעה לחנות ספרים ומתחילה לשחרר דמויות בדיוניות אל העולם האמיתי. ארבעה ילדים יחברו יחד כדי לפתור את המיסתורין סביב עסקיה הבלתי גמורים של הרוח.

The Elephant Queen – סרט דוקומנטרי המציג את מסעם של ויקטוריה סטון ומארק דבי כשהם מבלים 4 שנים יחד עם משפחה של פילה ענקית בשם אתנה. את הסרט ילווה כמספר צ’יטוול אג’יופור (“12 שנים של עבדות”).

שימו לב: אפל מציעה אפשרות צפייה בפרק הראשון בחינם עבור חלק מהסדרות שלה, תוכלו להפעיל לאחר הצפייה בפרק הראשון גם את הפרקים הבאים בסדרות המוזכרות מעלה – אין צורך בהרשמה לשירות, גם לא לחודש שמוצע בחינם.

השוואת מפרטים