סדרת שבבי Dimensity (מקור מדיה-טק)

הוכרז: +MediaTek Dimensity 1000 – שבב משופר למכשירי גיימינג

| יום ראשון, 10 במאי 2020, 15:23 | סלולר

חברת מדיה-טק (MediaTek), יצרנית מערכות השבבים הטיוואנית לסלולר, הכריזה על גרסה משודרגת של שבב ה-Dimensity 1000 בשם +Dimensity 1000. מדובר בגרסת "גיימינג" משופרת המגיעה עם תמיכה במסכי 144Hz וטכנולוגיית MiraVision לשיפור איכות התמונה, שיהיה זמין לראשונה במכשיר גיימינג ממותג ה-iQOO של חברת Vivo הסינית.

בניגוד לסדרת שבבי ה-Helio של החברה, שנועדה לתת מענה לשוק הביניים, שבבי ה-Dimensity נועדו לתת מענה למכשירי השוק הגבוה, כאשר ניתן להתייחס לשבב ה-+Dimensity 1000 כשבב יעודי למכשירי גיימיג המגיע עם תמיכה בחיבור שני כרטיסי סים לרשתות 5G בו זמנית, יחד עם שימוש טכנולוגיית החיסכון החשמלי היחודית של החברה בשם 5G UltraSave להארכת חיי הסוללה של המכשיר.

בדומה ל-Dimensity 1000 הרגיל, הגרסה החדשה מורכבת ממעבד בעל ארבע ליבות Cortex-A77 חזקות וארבע ליבות Cortex-A55 חסכוניות, יחד עם ליבת Mali-G77 MC9 הגרפית שתתמוך בדגם החדש במסכים בלי תדר רענון של עד 144Hz ברזולוציית +Full HD, עם תמיכה בטכנולוגיית שיפור הביצועים HyperEngine 2.0 של מדיה-טק וטכנולוגיית שיפור התמונה MiraVision המאפשרת, לפי החברה, לשפר וידאו SDR ל-+HDR10 בזמן אמת.

שבב Dimensity 1000+ (מקור מדיה-טק)

מדיה-טק לקחה עמוד מהספר של קוואלקום, שביצעה צעד דומה עם שבב ה-Snapdragon 855 הרגיל של החברה, ושבב ה-Snapdragon 855 Plus המשופר שלה שנועד למכשירי גיימינג יעודיים, כאשר שבב ה-+Dimensity 1000 החדש של מדיה-טק לא מגיע עם שיפור ביצועים, אלא עם שיפורי טכנולוגיה אחרים המיועדים למכשירי פרימיום.

מקורות
mediatek
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות