הוכרזו: Razer Opus – אוזניות מסננות רעשים מאושרות THX

אוזניות מסננות רעשים Razer Opus (מקור Razer)

רייזר (Razer), אחת מיצרניות מוצרי הגיימינג המוכרות בעולם, ממשיכה להרחיב סדרת האוזניות של החברה ומכריזה על ה-Razer Opus, אוזניות מסננות רעשים (ANC) בעלות 4 מיקרופונים מובנים לסינון רעשים, המגיעות עם תמיכה בתקן האודיו THX, דבר נדיר למדי בעבור אוזניות.

הדבר הבולט ביותר בקשר לאוזניות ה-Opus החדשות הוא תקן ה-THX. בעוד רובנו מכירים את התקן מבתי הקולנוע, כשהוא נועד להבטיח כי מדובר על אודיו איכותי ומאוזן עם רמת דיוק גבוהה, הבעלים הנוכחי של חברת THX היא לא אחרת מאשר Razer עצמה, שמדגישה כי האוזניות עברו את שלל הבדיקות של THX בהצלחה וכי לא מדובר במיתוג בלבד.

אוזניות ה-Opus מגיעות עם צמד דרייברים בגודל 40 מ”מ לאיכות שמע גבוהה, תומכות בקודקי ה-AAC, APTX, A2DP, AVRCP ו-HFP ומצויידות ב-6 מיקרופונים חיצוניים, צמד מיקרופונים לניהול שיחות ו-4 מיקרופונים לסינון רעשים. מבחינת זמן הסוללה, ה-Opus מבטיחות זמן שימוש של 25 שעות עם סינון רעשים פעיל.

אוזניות מסננות רעשים Razer Opus (מקור Razer)

בין הפיצ’רים הנוספים אותם רייזר שילבה באוזניות החדשות נוכל למצוא את מצב ה-Quick Attention, המאפשר להשתמש במיקרופונים החיצוניים על מנת לשמוע את הסביבה מבלי להסיר את האוזניות, כאשר הן תומכות בהפסקה והפעלה אוטומטית של הסאונד בזכות מנגנון זיהוי הסרה או לבישה של האוזניות על ידי המשתמש.

אוזניות ה-Razer Opus החדשות זמינות למכירה במחיר של 200 דולר.

למרות שלא מדובר על צעד מפתיע במיוחד, אוזניות ה-Opus החדשות של רייזר מראות כי החברה מתכננת להגדיל את הנוכחות שלה בשוק האודיו, ולא רק בתחום הגיימינג בו היא מוכרת, כאשר אוזניות ה-Opus החדשות מצטרפות לאוזניות ה-Hammerhead TWS ו-RAZER | Pokémon Pikachu TWS שהוכרזו רק לאחרונה.

השוואת מפרטים