דיווח: אפל תכריז על סדרת האייפון 12 בספטמבר יחד עם מצבי צילום חדשים

סדרת ה-iPhone 12 (תמונה: EverythingApplePro/Youtube) סדרת ה-iPhone 12 (תמונה: EverythingApplePro/Youtube)

עדכון (13.8.2020) – אפל ככל הנראה תדחה את ההכרזה על דגמי האייפון 12 לאוקטובר – כל הפרטים בכתבה המעודכנת בלחיצה כאן.

הכרזת האייפון 12 מתקרבת אלינו בצעדי ענק, ולאחר הדיווח הנוכחי ניתן לומר כי היא קרובה אלינו יותר מאי פעם. עד לשלב זה, שלל הדיווחים ברשת טענו כי הכרזת האייפון 12 תתרחש בחודש אוקטובר, ולא בספטמבר כפי שהחברה נוהגת בכל שנה, זאת עקב מגפת הקורונה. מנגד, דיווח חדש אותו מסכם לנו EverythingApplePro טוען כי ההכרזה חוזרת לספטמבר לאחר הסדרת העניינים באופן מוצלח מצידה של אפל.

בנוסף לכך, מצבי צילום חדשים נמצאו בתוך הקוד שעומד מאחורי אפליקציית המצלמה הרצה במערכת ההפעלה iOS 14, ואלו מגלים לנו שאפל עובדת ברגעים אלו על יכולות הסרטה חדשות לאייפונים הבאים אשר יציעו הסרטה ברזולוציית 4K בקצב של 120 ו-240 פריימים לשנייה. על פי אותו המקור, סביר להניח שאפל תשתמש בקצב הפריימים הנ”ל לצילום הילוך איטי ולא לצילום רגיל, אך אין דרך לדעת בוודאות לאן החברה מכוונת עם המצבים החדשים.

כמו כן, המקור מציין שישנה היתכנות כי הסרטה ב-240 פריימים לשנייה תהיה בעיקר להילוך איטי, בעוד שמצב ה-120 פריימים לשנייה עלול להיות מוצע גם להסרטה רגילה. לצד הדברים הללו, אנחנו מקבלים אישור כי אפל עדיין מתקדמת עם מסכים בקצב רענון גבוה של 120 הרץ לסדרת האייפונים הבאה, מה שמיישר את הקו מצידה מול המתחרות המציעות קצב רענון זהה במכשירי הדגל שלהן.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את הפרטים האלו אנחנו מקבלים לצד חדשות הנוגעות לכך שאפל עתידה להציג את אוזניות ה-AirPods 3 בחצי הראשון של שנת 2021, בשעה שאלו יציעו עיצוב דומה לאוזניות ה-AirPods Pro וייתכן כי יגיעו עם תמיכה בביטול רעשים. בנוסף, שמועה אחרת מספרת כי אפל עשויה להכריז על גרסאות תומכות 4G בלבד בסדרת האייפון 12, ואלו יעלו פחות מהאייפונים התומכים בגלישה ברשת הדור החמישי (5G).

השוואת מפרטים