אוזניות ה-Jabra Elite 75t WLC מגיעות לישראל בתוספת טעינה אלחוטית

ביקונקט טכנולוגיות, יבואנית מוצרי אלקטרוניקה ואביזרים, השיקה בארץ את אוזניות ה-Jabra Elite 75t WLC, גרסה מעודכנת לאוזניות ה-Jabra Elite 75t הקיימות של ג’אברה (Jabra) המגיעות עם מארז נשיאה משודרג התומך בטעינה אלחוטית בתקן QI בנוסף לטעינה החוטית הרגילה.

דגם ה-WLC החדש זהה למעשה לאוזניות ה-Jabra Elite 75t שאף נסקרו באתר, כאשר הן מגיעות עמידות למים ואבק בתקן IP55 עם סינון רעשים פסיבי PNC (ר"ת Passive noise-cancellation) ומערך של 4 מיקרופונים לסינון רעשים ורוח בזמן ניהול שיחות טלפון. בנוסף, האוזניות תומכות בהפעלה קולית של Alexa של אמזון, Google Assistant ו-Siri של אפל, כאשר השליטה בהגדרות האוזניות נעשית דרך אפליקציית ה-Jabra היעודית של החברה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

ההבדל בין ה-Elite 75t וגרסת ה-WLC החדשה נמצאת, כאמור, במארז הטעינה החדש שתומך בטעינת QI אלחוטית בעוצמה של 5W, בנוסף לטעינה החוטית של מארז הטעינה עם חיבור USB-C. אוזניות ה-Elite 75t עצמן מספקות 7.5 שעות שימוש בטעינה בודדת, כאשר הן תומכות בטעינה מהירה דרך מארז האחסון שלהן המספק שעת שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד, עם זמן שימוש כולל של עד 28 שעות יחד עם מארז הטעינה.

אוזניות Jabra Elite 75t WLC (מקור Jabra)

אוזניות ה-Jabra Elite 75t WLC החדשות עם מארז הטעינה האלחוטי זמינות למכירה במחיר של 779 ש"ח, כאשר אוזניות ה-Jabra Elite 75t הרגילות מקבלות ירידת מחיר קטנה ל-649 ש"ח.

מאחר ומדובר למעשה בדגם זהה ל-Elite 75t הרגילות, המשתמשים יזכו לאותם הפיצ'רים ואיכות סאונד, כאשר האפשרות לטעינה אלחוטית שימושית למדי במקרים בהם אין מטען חוטי זמין או במקרים בהם המכשיר הסלולרי תומך בטעינה אלחוטית "הפוכה" וניתן יהיה להשתמש בו על מנת להטעין את אוזניות ה-Elite 75t.


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות