מיקרוסופט תחשוף את משחקי ה-Xbox Series X ב-23 ביולי: למה ניתן לצפות?

יצרניות הקונסולות חושפות בהדרגה את המשחקים שנקבל בדור הקונסולות הבא, וכעת הגיעה תורה של מיקרוסופט: ב-23 ביולי החברה תערוך אירוע שבו תחשוף את המשחקים שלה ל-Xbox Series X. האירוע יתחיל בשעה 19:00 (שעון ישראל) וישודר ב-YouTube ו-Twitch. בין היתר מתוכננים להופיע בו משחקים בפרופיל גבוה כמו Halo Inifinite. מיקרוסופט הבטיחה שנראה הכרזות למשחקים חדשים, כמו גם סרטוני משחקיות חדשים למשחקים שכבר הוכרזו.

מלבד Halo צפויים להופיע באירוע משחקים נוספים. בשנים האחרונות מיקרוסופט רכשה מספר לא מבוטל של אולפני פיתוח, וכיום נמצאים בבעלותה חמישה-עשר צוותי פיתוח המוקדשים למשחקי Xbox. אין ספק כי האולפנים הללו עובדים על מספר משחקים חדשים לדור הבא של מכשיר ה-Xbox, וסביר להניח כי נזכה לראות כמה הכרזות והצצות לפרויקטים הללו במהלך האירוע.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

ניתן לשער כי נקבל הצצה נוספת ל-Hellblade 2, היות ומיקרוסופט כבר חשפה את הפרויקט והציגה לו סרטון טיזר עוד בשנה שעברה, במעמד חשיפת ה-Xbox Series X. משחקי הדגל של מיקרוסופט, Forza ו-Gears of War, הם מועמדים בולטים לחשיפות מרעישות לקראת השקת המכשיר. המשחק Psychonauts 2 של הסטודיו Double Fine אמור להגיע עוד השנה (2020) ולכן ישנו סיכוי טוב שנקבל לכך תזכורת במהלך האירוע. Rare כנראה תציג משחקיות חדשה מ-Everwild.

לאחרונה צפו גם רמזים אודות סדרת Fable המוכרת, שייתכן כי תחזור עם משחק חדש עבור ה-Xbox Series X. מיקרוסופט פתחה חשבונות בטוויטר עבור סדרת המשחקים, שעדיין לא נמצאים בשימוש, אבל נראה כי החברה מכינה הקרקע להמשך הדרך. בנוסף, מיקרוסופט הגישה בקשה להרחיב את הסימן המסחרי של Fable שכעת יכלול גם מטעני USB, אוזניות, רמקולים ניידים ומוצרים אחרים.

היריבות בין סוני (PlayStation 5) ומיקרוסופט (Xbox Series X) הולכת וצוברת תאוצה לקראת השקת שני המכשירים המתחרים של הדור הבא, שצפויים להגיע עוד השנה. באירוע דומה להצגת משחקים שערכה סוני, החברה הפתיעה את הקהל בחשיפת העיצוב של ה-PlayStation 5. בינתיים שתי החברות מסרבות לחשוף את מחירי המכשירים שלהן ואת תאריכי ההשקה המדויקים.

השוואת מפרטים