הוכרזה: Corning Gorilla Glass Victus – הדור הבא של זכוכית הגורילה

יצרנית הזכוכית קורנינג (Corning), הידועה היום בעיקר בזכות “זכוכית הגורילה” (Gorilla Glass) הנמצאת בשימוש במכשירים ניידים רבים, הכריזה על זכוכית הדור הבא שלה, ה-Gorilla Glass Victus עם עמידות לשברים מנפילה של 2 מטרים ועם עמידות גבוהה פי 2 לשריטות בהשוואה ל-Gorilla Glass 6 הקודמת של החברה.

זכוכית הגורילה החדשה מגיע כדור ההמשך ל-Gorilla Glass 6 שהוצגה ב-2018, מה שמאפשר להתייחס אליה למעשה גם כ-Gorilla Glass 7. זכוכית המגן החדשה אמורה להיות משולבת במכשיר ה-Galaxy Note 20 Ultra הקרוב של סמסונג, כאשר אין ספק שנוכל למצוא אותה בדגמי שוק גבוה של יצרנים נוספים בהמשך.

בדור החדש של הזכוכית, קורנינג הצליחה לשפר את העמידות לשברים מנפילה מגובה של 2 מטרים בבדיקות החברה, לעומת 1.8 מטר של ה-Gorila Glass 6 ופחות מ-0.8 מטר של יצרנים מתחרים, כאשר בנוסף הזכוכית מציעה עמידות מוגברת לשריטות של פי 2 לעומת הדור הקודם ופי 4 מיצרנים מתחרים, עם עמידות לשריטות בלחץ של 7-10 ניוטון בהשוואה ל-2-4 בדורות קודמים ומתחרים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

חברת קורנינג מסרה כי זכוכית ה-Gorilla Glass Victus החדשה תהיה זמינה בפעם הראשונה במכשירי חברת סמסונג, כאשר אפשר לצפות כי מדובר על ה-Galaxy Note 20 Ultra.

זכוכית הגורילה של קורנינג על סוגיה השונים היא אחד מהגורמים החשובים לעמידות המכשירים הדיגיטליים של ימינו, כאשר לפי קורנינג, זכוכית הגורילה של החברה נמצאת כיום בשימוש במעל 8 מיליארד מכשירים המיוצרים על ידי יותר מ-45 חברות שונות, דבר ההופך אותה לאחת מהיצרניות הגדולות בעולם בתחום הזכוכיות למכשירים הדיגיטליים השונים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים