שירות Google One של גוגל יאפשר גיבוי חינמי למכשירי אנדרואיד ו-iOS

| יום שישי, 31 ביולי 2020, 12:30 | אפליקציות, סלולר

גוגל (Google) הכריזה על שידרוג אפליקציית ה-Google One עליה הכריזה ב-2018, שתהפוך להיות זמינה בעבור כלל משתמשי גוגל החינמיים בעלי מכשירי אנדרואיד או iOS. אפליקציית ה-Google One מאחדת במקום אחד את כלל שירותי גוגל דוגמת ג'ימייל, גוגל תמונות, דרייב ועוד, עם אפשרות גיבוי נתונים מהסלולר בתוספת אפשרות חדשה לניהול נפח האחסון של המשתמש בענן של גוגל.

שירות ה-Google One הוכרז ב-2018 כשירות משלים שנועד בעבור מנויי גוגל בתשלום, שאף שודרג עם יכולת גיבוי נתונים ב-2019, אפשרות שתהפוך לזמינה גם בעבור המשתמשים החינמיים של גוגל שיוכלו להשתמש בנפח אחסון של 15GB הכלול בחשבון החינמי של גוגל. עם זאת, היכולות הנוספות של השירות דוגמת שיתוף נפח האחסון בין חברי משפחה, תמיכת פרימיום ועוד יהיו זמינים רק בעבור המנויים בתשלום של השירות.

שידרוג נוסף המגיע כחלק מההכרזה החדשה הוא מנגנון ניהול אחסון חדש שיאפשר למשתמשים לראות את ניצול האחסון שלהם בענן ולנהל אותו בצורה פשוטה יותר, עם אפשרות נוחה לפינוי מקום באחסון מהדרייב, ג'ימייל וגוגל תמונות ממקום אחד.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אפליקציית האנדרואיד של ה-Google One תהיה זמינה להורדה מחנות האפליקציות של גוגל בימים הקרובים בעבור משתמשים רגילים, בעוד גרסת ה-iOS למכשירי אפל תהפוך להיות זמינה בקרוב.

בעוד הפיכת ה-Google One לשירות חינמי היא צעד מבורך של גוגל, המטרה העיקרית שלו בסופו של דבר היא לדרבן את המשתמשים להפוך למנויים בתשלום של החברה, מאחר והנפח הבסיסי של 15GB לא מספיק לאחסון כמויות המידע הקיימות במכשירים המודרניים, כאשר החברה מציעה נפח אחסון של החל מ-100GB בעלות של 8 ש"ח בחודש.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות