קונסולת ה-Xbox Series X תגיע בנובמבר במחיר 499 דולר

Xbox Series X (תמונה: Microsoft) Xbox Series X (תמונה: Microsoft)

לאחר המתנה ממושכת ואינספור שמועות, מיקרוסופט סוף סוף מאשרת באופן רשמי את מחיר ה-Xbox Series X, קונסולת הדגל במשפחת Xbox לדור הבא, שתגיע ב-10 בנובמבר: הקונסולה תעלה 499 אירו באירופה, 499 דולרים בארצות הברית ו-449 ליש”ט בבריטניה. ניתן יהיה לרכוש את המכשיר בהזמנה מוקדמת החל מ-22 בספטמבר, והחברה גם תאפשר רכישה בתשלומים יחד עם מנוי ל-Xbox Game Pass Ultimate ב-12 מדינות (ישראל לא נכללת ברשימה זו).

מיקרוסופט הכריזה גם על ה-Xbox Series S, מכשיר מוזל לדור הבא של משפחת Xbox. כדאי לציין שוב שמדובר במכשירים שונים: ה-Series X תתמוך ברזולוציה של 4K עם מעבד גרפי עוצמתי שיספק ביצועים של 12 טרה-פלופים בשניה. לעומתה, ה-Series S יהיה מכשיר מוזל שיתמוך ברזולוציה נמוכה יותר, ויהיה בעל נפח אחסון מצומצם יותר. בנוסף, ב-Series S לא תהיה אפשרות להשתמש במדיה פיזית (דיסקים), אלא רק ברכישה דיגיטלית.

“אני יודע שזו היתה המתנה ארוכה למחיר, תאריך ההשקה ותאריך ההזמנה המוקדמת. תודה רבה לקהילה על התמיכה והעידוד”, כתב פיל ספנסר, מנכ”ל חטיבת Xbox של מיקרוסופט. “זה נפלא לראות את התגובות, אני מאוד גאה בדרך בה הצוות התמודד עם ההכרזה הלא-צפויה (ההכרזה היתה אמורה להתקיים בשבוע הבא, אבל ניחא). לא יכול לחכות להשקה”, כתב.

ל-Xbox צפויים כמה אתגרים בהשקת הדור הבא: המשחק הגדול ביותר שהיה אמור להגיע בהשקת המכשיר, Halo Infinite, נדחה לשנה הבאה. עם זאת, השחקנים יוכלו ליהנות בזמן ההשקה מכמה משחקים של Ubisoft כמו Assassin’s Creed Valhalla ו-Watch Dogs Legion. יתר על כן, השחקנים יוכלו להנות משירות ה-Game Pass המציע גישה בלתי מוגבלת לשלל משחקים במחיר מנוי אטרקטיבי מאוד.

במשך זמן מה הן סוני והן מיקרוסופט סירבו להיות הראשונים שיחשפו את מחיר המכשירים שלהם לדור הבא. נראה שמיקרוסופט נדחקה לחשוף את הפרטים בעל כורכה, לאחר סדרת הדלפות שבסופה החברה חשפה את ה-Xbox Series S, והמשיכה גם לחשוף את מחיר ותאריך ההשקה של ה-Series X. כעת נותר רק לגלות מה יהיה המחיר של ה-PlayStation 5 של סוני, שצפויה לתת תחרות עיקשת ל-Xbox גם בדור הקונסולות שעומד בפתח.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים