אלו המחירים ותאריכי ההשקה של ה-Xbox Series X ו-Series S בישראל

Xbox Series S ו-Xbox Series X (תמונה: Microsoft) Xbox Series S ו-Xbox Series X (תמונה: Microsoft)

אחרי שמיקרוסופט חשפה לבסוף את המחירים של מכשירי הדור הבא ממשפחת Xbox בארצות הברית ובאירופה, מגיע גם תורנו. בהודעה רשמית מחברת בנדא, היבואן הרשמי של מכשירי Xbox בישראל, נמסרו הפרטים הבאים: מחיר ה-Xbox Series X בישראל יהיה 2199 ש”ח, והמכשיר המוזל Xbox Series S יעלה 1349 ש”ח. המכשירים יגיעו לחנויות באותו היום של ההשקה העולמית, 10 בנובמבר, כאשר ניתן לבצע הזמנות מוקדמות למכשירים החל מ-22 בספטמבר.

מדובר במחיר אטרקטיבי בהתחשב בחומרה החזקה של ה-Xbox Series X. המכשירים יהיו זמינים לרכישה דרך המשווקים הרשמיים, קרי חנויות המשחקים המוכרות בארץ, כמו גם דרך האתר הרשמי של Xbox בישראל שכבר הותאם למכשירי הדור הבא. ניתן להיכנס לאתר, להתרשם מהעיצוב וללמוד עוד על מפרט הקונסולות ורכיבי החומרה השונים שבתוכן.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

יתר על כן, שירות ה-Xbox Game Pass יהיה זמין גם הוא בארץ עבור שני המכשירים. השירות עודכן לאחרונה כך שהמנויים מקבלים גישה גם ל-EA Play, עם למעלה מ-60 משחקים של EA, ביניהם סדרת Battlefield, משחקי FIFA, הסימס, ואחרים. בניגוד למה שמרמז שמו, מנוי ה-Xbox Game Pass זמין גם עבור המחשב האישי. לאחר תקופה ארוכה בה ניתן היה ליהנות ממחיר מוזל לצד השקת השירות, מחירו של ה-Xbox Game Pass יעלה 37.99 ש”ח בחודש.

באשר לחבילת הפרימיום של השירות, Game Pass Ultimate, הזמינה ל-Xbox ול-PC, זו תעלה 54.99 ש”ח בחודש בישראל, מול 15 דולר בארה”ב, כשהחודש הראשון יעלה 3.8 ש”ח מול 1 דולר.

אנו יודעים כי בעת ההשקה נוכל ליהנות מכמה משחקים חדשים, כמו Assassin’s Creed Valhalla ו-Watch Dogs Legion. בנוסף, מכשירי ה-Xbox יתמכו לאחור במשחקים שיצאו עבור משפחת Xbox, החל מהדור הראשון של המכשירים. ידוע כי לפחות חלק מהמשחקים מהדור הנוכחי יקבלו עדכון אופטימיזציה או שדרוג כלשהו עבור המכשירים החדשים כדי שיוכלו לנצל את מכשירי הדור הבא בצורה טובה יותר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים